2726

قرص ال دی ولی من همراه اون جلوگیری طبیعی ام میکنم انقد که از بارداری میترسم

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

قرص اورژانسی واس زمانیه ک کار از کار میگذره باید زود خورد. جلوگیری قرص ال دی ک باید از اول تا اخرین دونش بخوری بزاری پریود شی دوباره بخوری قرص عوارض خیلی بدی  داره نخور کاندم بهترین روش

قرص اورژانس برای جلوگیری دائمی نیست.برای مواردی هست که احتمال میدی باردار بشی و میخوای جلوگیری کنی.چون خیلی ضرر داره و استفاده از اون در طول سال بیشتر از دو سه بار مجاز نیست و احتمال حاملگی خارج رحمی رو افزایش میده.

قرص های جلوگیری ال دی و اچ دی و..هستن و من چون استفاده نکردم در مورد اونا زیاد نمیدونم

قرص اورژانسي

يدونس تا ٧٢ ساعت هم ميتوني استفادش كني اما 

فوق العاده هورمونارو بهم ميريزه

من همش پريودم نا منظم بود

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘