2737
2734

بچه ها شوهرم کارش خوبه درآمدشم بد نیست حدود ماهی 5 . 6 ملیون میانگین در میاره

ولی اصلا اصلا برکت نداره برامون

جوریه که ماهی حدود 700 قسط داریم اونو به زوووور جور میکنیم خوردو خوراکمونم خیلی کمه اخه دونفر که بیشتر نیستیم

دیگه به هیچ جا نمیرسه همش یه اتفاقی میفته هرچی دراورده باید ضرر بده 

حرومم نیست اتفاقا انقدر حواسش هست که حتی یک ریالم حروم وارد زندگیمون نشه

تو این دوسالی که تو این کاره حتی هزارتومنم نتونستیم بزاریم کنار همشو مجبور شده برا یه چیزی بده بره

همشم به نداری میگذره برامون

دستش نمک نداره برکت نداره پولش

کسی راهی برای افزایش برکت و اینا نمیدونه؟؟

دعایی سوره ای نذری چیزی؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه کم از پولو واسه فقرا در نطر بگیرین ...حدیث کساهم  واسه روزی  زندگی عالیه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728
2738

خب شغلش چیع 

حتما محبوره در راستای شغلش هی خرج کنه

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

عزیزم هرروز تا ۷۰ روز اینکار و انجام بدید رزق و روزی رو زیاد میکنه هرروز یه لیوان پرآب کنید ۴ قل وان یکاد ایت الکرسی بخوانید و تو اب فوت کنید از اون آب مقداری بخورید مقداری به گوشه خونتون بریزید و مقداری صورتتون رو بشورید عالیهههه

رضایت پدر مادر 

انفاق از پولتون به مستحق 

نماز اول وقت 

نماز اول وقت 

نماز اول وقت 

چهل صبح بعد از نماز صبحشون بگو سوره واقعه رو بخونه 

عزیزم گوشت و مرغ رو میشوری میزاری فریزر؟!

حتما اول بشور کامل بعد بسته بندی کن 

اونجوری اصلا برکت نداره 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

قلک بخر هر چیز اضافه ای که میخوای بخری بهش فکر کن اگه با نبودنش اتفاق خاصی نمیفته تو زندگی نخرش پولش بنداز قلک ببین سرماه چقدر میمونه

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2706