2733
2734
عنوان

اگ شما بودید این رفتار شوهرتون رو قبول میکردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عززززییییزم. چقد بعضی مردا نامردن. ولی شک نکن ریگی به کفش داره

دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم بابام میگه اصن نباید قول کنی فک کرده چون حامله ای هرچی بخاد ازش قبول میکنی برا همین اینجوری میکنه

من کوردم هیوایه تم آزادیه ✌🏼
2728
راستی رفته اپل ای دی گوشیو مثه گوشیه خودش کرده که همه چیم بره تو گوشیش دعوامون که شد گفتم نمیخام عکس ...

باید ببریش مشاوره 

راز دل را نتوانم به کسی بگشایم/که در این دیر مغان راز نگهداری نیست
2738

استارتر جان با این اخلاق شوهرت آخه چرا بچه دار شدی؟؟؟🤕😥

این مرد درست نمیشه ک هیچ هررررررچقدرررررر مقابلش بایستی و محکم باشی و کل کل کنی بدترم میشه....

یا باید جدا بشی

یا باید دهن رو ببندی و بسوزی و بسازی ب امییید فرداهای بهتر🙄

بي خيال دنيا و قانوناااااااش  
گذاشته عزیز یه عکس از پیجش صفحه اوله

برو تاپیک منو بخون راجع به ازدواج اولم. تازه هی رو به بد شدن میره. از گوشیتو بده شروع میشه. جالبه خودشون همه کاری هم میکنن. من بردمش پیش روانپزشک مشاوره. باورت نمیشه دکتره بهم خصوصی گفت من از اینهمه مریض پارانویا یکی اش هم ندیدم خوب بشه. گفت دارو میدم ولی جدا شو . 

یه روانشناسی میگفت وقتی هی به طرف مقابلت شک داشته باشی و محدو و اذیتش کنی در واقع داری بهش اجازه میدی که بهت خیانت کنه! 

چون اون شخص همش داره بخاطر کار نکرده سرزنش و تنبیه میشه پس میگه چرا بخاطر کار نکرده مدام مجازات شم؟ کم کم واقعا خیانت میکنه(البته نه واسه همه) 

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

آره بذار داشته باشه اینجوری تا ابد عین باباها هی گوشی ازت میگیره هی پس میده.... 😐

شوهر من یه بار گوشی ازم گرفت چهارماه  .. 

بعد اون پس داد هر بار میگفت گوشی رو میگیرم پرت میکردم جلوش ک بیا بگیر متحجر مریض و این حرفا رمز گوشی نمی‌داد 

رمز گوشیمو ندادم بهش آدم شد دیگه به گوشیم دست نمیزنه بعد کلی دعوا. الان کافیه بگه گوشیت تا حالشو جا بیارم. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

سلام

ایشون چون میدونن شما حامله هستین  و میخوان از این فرصت استفاده کنن و میخشون رو محکم بکوبن و هر نوع آزادی و امکانات رو از شما بگیرن و شما رو درگیر مسایل منزل و خونه بکنن و خودشون آزادانه بچرخن . شما یه خانوم هستین اسیر نیستین و حرف و خواسته ایشون غیر منطقی هست .ایشون میدونن شما به خاطر حس مادری ونمیخواین زندگیتون بپاشه و تحت هر شرایط قبول میکنید .به نظرم محکم وایستید و این کارو نکنید . شما افسارتون رو دست همسرتون ندید .الان گوشی رو بهانه میکنه فردا روز یه چیز دیگه رو .پدرت.ن خیلی سفت جلوشون وایستن و بگن حق نداری به دختر من بی حرمتی کنی .

2706