2733
2734

سلام خانوما من سه ساله ازدواج کردم و الان باردارم 

شوهرم از اول زندگی انسان شکاکی بود و خیلی محدودم میکرد و میکنه اولاش خیلی دعوا داشتیم ولی کم کم بهتر شد چون من دیگه کوتاه اومده بودم و اونم یکم از اخلاقای مضخرفش تموم شده بود برا همین اجازه دادم باردار بشم 

حالا بازم اومده میگه من بهت شک دارم تو نباید گوشی داشته باشی بچه ها خداشاهده من اهل این جور چیزا نیستم اون خودش ذهنش مریضه😞

دعوامون شد گفت یا تو باید بری خونه بابات یا من میرم بعدم روم دست بلند کرد و با این که میدونه حاملگیم پر خطره هلم داد و افتادم😞

الان خونه بابامم و همش پیام میده تا وقتی که گوشی داشته باشی نمیخامت 

ب نظرتون چیکار کنم؟

من کوردم هیوایه تم آزادیه ✌🏼

راستی رفته اپل ای دی گوشیو مثه گوشیه خودش کرده که همه چیم بره تو گوشیش دعوامون که شد گفتم نمیخام عکس و شماره ی دوستام بیان تو گوشیه تودمیگه نه تو به خودت شک داری میترسی واسه این اینطوری میکنی😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کجاست عزیزم؟من جواب میخام😞

عزیزم تو اینستا گرامه فقط ۱۰۰۰ تا فالور دارم واگه بزارم سوال شما میشه اولین سوال اگه دوستان بیان اونجا هم نظر بدن منم فالورام میره بالا میشه کمک کنید؟😢😢

2738
عزیزم تو اینستا گرامه فقط ۱۰۰۰ تا فالور دارم واگه بزارم سوال شما میشه اولین سوال اگه دوستان بیان اون ...

باشه بزار ولی میشه کامنتا رو برا منم بذاری؟اخه اینستا ندارم

😫اینجور ادمها درست نمیشن.من خودمم یه جورایی مثل شوهرتم ولی یکم دوزش پایین تره برا من.هیچ وقت درست ن ...

وای نه تورو خدا سعی کن اون کمشم تموم کنی بخدا قسم که طرف مقابلت ازت فراری میشه و اگرم بمونه فقط با اجباره

2706