2726

سلام مامانا برای دخترم ازمایش خون دادیم هموگلوبین هماتوکریت و پلاکتش خیلی بالاتر از مجازن 

بعدازظهر میرم پیش دکترش ولی الان نگرانم کسی سر درمیاره؟

افزایش هماتوکریت خون نشانه چیست؟

افزایش هماتوکریت نشاندهنده مقدار زیاد گلبول های قرمز خون می باشد.

علل افزایش هماتوکریت عبارتند از:

- کمبود اکسیژن

- فیبروز ریوی

- افرادی که در ارتفاعات زندگی می کنند

- سیگار

- کم آبی بدن و گرمازدگی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برخی از علل نادر که باعث افزایش هماتوکریت می شوند عبارتند از:

- بیماری ریوی

- بیماری قلبی مادرزادی

- تولید بیش از حد گلبول های قرمز توسط مغز استخوان و یا بیماری مغز استخوان به نام پلی سیتمی ورا روبرا

- تومورهای خاص

- سوء استفاده از اریتروپویتین توسط ورزشکاران برای دوپینگ

- آپنه خواب

- انسداد ریوی

2728
 برخی از علل نادر که باعث افزایش هماتوکریت می شوند عبارتند از: - بیماری ریوی - بیماری قل ...

ممنونم عزیزم

الان صفحه اخر فریتینین هم بالاست

اینا الان همه انقدر بالا هستن خیلی خطرناکه؟

ممنونم عزیزم الان صفحه اخر فریتینین هم بالاست اینا الان همه انقدر بالا هستن خیلی خطرناکه؟

عزیز دلم باید بری پیگیری کنی و خیییلی بهتره که بری به یه متخصص نشون بدی این ازمایش رو

برای چی ازمایش دادی؟

عزیز دلم باید بری پیگیری کنی و خیییلی بهتره که بری به یه متخصص نشون بدی این ازمایش رو برای چی ازمای ...

والله یه حدود دو هفته پیش دخترم شدیدا دندون قروچه میکرد بردم دکتر ازمایش مدفوع نوشت گفت مشکوک به انگله، ازش خواستم ازمایش خون چکاپ کلی هم بنویسه وضعیت سلامتیشو بدونیم 

ازمایش مدفوع سه روزه رو بردم گفت هیچ نوع انگلی نیست، برگشتیم دخترم سه روز تب کرد تموم شد و دیگه کلا وضعیت عمومیش نرمال و خوب بود

پریروز رفتم ازمایش خونشو دادم امروز جوابشو گرفتم اینجوریه

والله یه حدود دو هفته پیش دخترم شدیدا دندون قروچه میکرد بردم دکتر ازمایش مدفوع نوشت گفت مشکوک به انگ ...

منم یه مدت داشتم دندون قروچه

فقط و فقط مربوط به سیستم عصبی بدن و اعصاب هست

امیدوارم اگر تنش و استرس توی خونتون هست کم بشه همین باعث میشه اعصاب دخترتون اروم تر بشه .منروزای پراسترس بینهایت دندون قروه میکنم

فقط و فقط از اعصابه

منم یه مدت داشتم دندون قروچه فقط و فقط مربوط به سیستم عصبی بدن و اعصاب هست امیدوارم اگر تنش و استر ...

اخه اصلا جو خونمون نااروم نیست همه چی خیلی مساعد و خوبه دخترم واقعا خوشحاله اصن نمیدونم چرا اینجوری شده

غلظت خون داری بری دکتر دارو میده رفع میشه

برای دخترم هستش عزیزم

دوسالشه تقریبا

امروز رفتم دکتر دارو نداد فقط گفت اهن و ویتامینشو قطع کن

چه دارویی بدم بهش؟

افزایش هماتوکریت خون نشانه چیست؟ افزایش هماتوکریت نشاندهنده مقدار زیاد گلبول های قرمز خون می باشد ...

خانمی منم سوال دارم از شما..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
برای دخترم هستش عزیزم دوسالشه تقریبا امروز رفتم دکتر دارو نداد فقط گفت اهن و ویتامینشو قطع کن ...

خانمی دخترت چی شد جواب ازمایشش

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706