2726
عنوان

اگه جای من بودین با این شخص ازدواج میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2362 بازدید | 190 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آفرین

ممنون عزیزم🌺🌺🌺🌺

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2728

ما اجدادی شوهرامون غریبن و شهرا دور 

مشکلی از لحاظ دوری شهر نداشتیم ولی غربته دیگه

ازدواج کن بره

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
من ترکم....ترکا خیلی به خونواده اهمیت میدن...خیلی غیرتی ان...زیاد رمانتیک نیستن.....ولی مردن

یاشاسین. باجیییی یاشا

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی

استارتر خودت صفحات رو بخونی متوجه میشی منم عروس فرهنگ دیگم متاسفانه خیلیا بجز شهر خودشونو یا همزبون خودشونو قبول ندارن حتما حتما ببین اینطوری نباشه 

ادم خوب و بد همه جا هست ولی تو بهرحال خواه ناخواه وارد یه خونواده دیگه میشی فقط با این اقا ازدواج نمیکنی حتما خانوادشم اثرشو میذاره ببین یه موقع نگن فارسا فلان و بهمان و ترکا فلان !منظورم به ترکا نیست کلا خیلی وقتا این مشکل هست حتما اول خونوادشو ببین 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش