2737
2734
عنوان

اگه جای من بودین با این شخص ازدواج میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2362 بازدید | 190 پست
همشون هم ادعا ميكنن دختره به من نظر داره حالا خيلي هم دختره پولداره ولي من دم به تله نميدم نميخوامش ...

زنای خودشونو کادو پیچ میکنن برا بقیه رو قشنگ دید میزنن.......اون شهری که من بودم  یعنی وضعش واویلا بود خود خدا هم کم مونده به به این شدت حجاب اعتراض کنه

آهان به عادت ديگه اي هم كه دارن من اصلا دوست ندارم تو جمعشون فقط فقط در مورد پول صحبت ميكنن يعني هيچ حرف ديگه اي غير از پول نميزنن.خيلي خيلي پول تو زندگيتون أرجحية داره به چيزهاي ديگه.فوق العاده اقتصادي هستن.

عصر باشد وتو باشي يه فنجان چاي داغ😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما دامادمون ترکه و خانواده ش عااالی .مادرشوهر و خواهرشوهرهای خواهرم مثل مادر و خواهر میمونن براش تا حالا یه بارم من یاد ندارم دعوا داشته باشه باهاشون ولی با همه اینا خودشونم میگن دختر از ترکا بگیرید ولی دختر ندید،چون خانواده خودشون خوبن ولی قبول دارن کلا مردای ترک دیکتاتور و متعصبن ولی همههه چی بستگی داره به خانواده ای که باهاش وصلت میکنی من خودم با چشم دیدم

2731
2738

توی خواستگاری رسم و رسومات مشخص کنید و بگید دوطرف چقدر رسم براشون مهمه. اصلا ازدواج با شهر دیگه سخت نیست 

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

سلام خانم خوشگل

من ترک تبریزم.ماها خیلی باسلیقه مهمون نوازیم.مردامون خیلی کم احساسات به خرج میدن ولی واقعا مردن و غیرت دارن ینی خانواده براشون حرف اول رو میزنه.تشریفات رو دوست داریم.آشپزی هامون عالیه.به وسایل خونه و لباس هدمون اهمیت میدیم.ولی رو زبونمون حساسیم شاید فامیل های این آقا در حضور شما ترکی صحبت کنن و اهمیت ندن که شما متوجه نمیشین.خونتون اگه شیراز باشه شاید زیاد بیان خونتون مهمونی چند روزه چون خونه پسر رو خونه خودشون میدونن.

لینم بگم تو هر شهر ادم خوب و آدم بد هست.ایشالا این خانواده که میگین از آدمای شریف این شهر باشن.

حتما بیاین تبریز و تحقیق کنید چون بحث یه عمر زندگیه

ترک ها مخصوصا ترکهای آذری خیلی روی زبان ترکیشون تعصب دارن.. همو که میبینن ترکی حرف میزنن دیگه کاری ن ...

عروس عمه من شیرازیه،پسر عمم ک ترک. تو مدت نامزدیشون عروس عمم کامل ترکی رو یاد گرفته.تازه قرار بود 1سال حداقل برا آشنایی وقت بذارن سر 9ماه نشده اونا هی اصرار اصرار که عروسی و عقد و برگزار کنین.تازه قرونم خرج نکردن گفتن رسم شما ترکا خوبه مام عروسی میاییم اینجا.یه گلدونم جهاز نیاورد.مراسم عقد و عروسی و جهاز و همه رو عمم اینا انجام دادن.بعد عروسی ام قرار بود برن شیراز دختره نرفت گفت کجا برم بهتر از اینجا.میخام بگم خودم به عینه چن مورد دیدم اونایی ک میگن ترکا فلان و بهمانن تا یه ترک خوب پیدا میکنن دودستی میچسبن بش

زندگی یه دروغ خیلی بزرگه باورش نکنیم....
یعنی حالم ازش به هم میخوره......منم میگفتم اگه واقعا مسلمونی اون اخلاق سگیتو درس کنم....لاشی گریتو د ...

ببینم تو با زنجانیه عروسی کرده بودی؟یا نامزد بودی جدا شدی؟

کینه ای نیستم ولی آلزایمرم ندارم
من تو یه سایت خوندم اول یزد دوم زنجان

یزد؟؟؟ من شنیدم یزد کمترین آمار طلاق و داره تو سایت معتبر خوندم حتما اون سایت اشتباه باشع

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚
2706