2737
2739
عنوان

اگه جای من بودین با این شخص ازدواج میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2362 بازدید | 190 پست
نمیشه یکی رو به همه تعمیم داد. من 2 تا از دوستان با ترک تبریز ازدواج کردن و جفتشون جدا شدن ولی باید ...

واقعا منم دو تا استاد داشتم هر دو تبریزی بودن.کاملا متضاد هم.یکیشون به شدت شریف و مودب و باشخصیت که فوق العاده به خانومش احترام میذاشت و واقعا مثل پدرم دوستش داشتم.دومی به شدت عوضی و بی شخصیت که پیش ما که شاگردش بودیم بدگویی خانومش رو میکرد.همینم شد دیگه نرفتم خونش

من پدرم تبريزي بودن و زود فوت كردن چند ماهه بودم فوت شدن مادرم از ايشون بد نگفت خيلي هم تعريف ميكنه كه مهربون بوده منو خيلي دوست داشته.ولي هميشه به من ميگفت من تو رو به ترك نميدم اينو بادت باشه.من با تركها وصلت نكردم .الانم براي پسرم ميگه ترك با ترك فارس با فارس

عصر باشد وتو باشي يه فنجان چاي داغ😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ترکای زنجان بداخلاقن شوهرا....زیاد به زن اهمیت نمیدن..یعنی بری بپرسی همه زنجانی ها ناله میکنن از دست ...

ما یه داماد زنجانی داریم، ماااااااااهه مااااااااااااااااااااااااه

کل فامیل میگن مگه میشه یه آدم اینقدرررررررررر خوب و منعطف و اهل زندگی و در کل این همه مثبت

2738

به شدت رو رسم و رسوم تحقیق کن حسابی تخلیه اطلاعاتیش کن نمیگم با یه شهر دیگه ازدواج نکن اما دونسته ازدواج کن شرایطی مث مهریه جهیزیه کادو عروسی اینا بعدن میتونه مشکل ساز شه چشاتو باز کن ایشالا خوشبخت شی شیرینی مام یادت نره  

تا چشم کار می کند صحنه ایست خالی از تو کاش می دانستی چقدر خوب بازی می کنی نقش نبودنت را

من خودم تبریزی هستم...از بابت حجاب و کار و روابط خانوادگی و برخوردت با پسرای فامیل باهاش اتمام  حجت کن اگر مورد خاص در این موارد مد نظرت هست سر صحبت رو باهاش باز کن و نظر قطعیش رو بدون ..تاکید هم بکن که من همینم که الان هستم و هیچی بعد از ازدواج عوض نمیشه ..بعدا دچار مشکل نشی ..

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  

همشون هم ادعا ميكنن دختره به من نظر داره حالا خيلي هم دختره پولداره ولي من دم به تله نميدم نميخوامش لامصب تو خودت تله اي واسه دختره

عصر باشد وتو باشي يه فنجان چاي داغ😍
عروس ترک شدن خوب نیست، ترکا داماد دوست هستند ولی از عروس خوششون نمیاد، این تجربه شخصیه منه

دقیقا میگن دختر از ترک ها بگیرید چون حسابی مرد سالار بار اومدن برای شوهراشون حسابی سنگ تموم میذارن

من مال يه شهرم،شوهرم يه شهر ديگه و كلا داريم تو شهر سومي كه برا هيچكدوممون نيست زندگي مي كنيم

اگه خيلي خيلي خوب و كافي نسبت به هم شناخت پيدا كنين واقعا مشكلي پيش نمياد البته كه اختلاف فرهنگ خودش رو نشون ميده اما اگه شناخت كافي باشه اونقدرا به چشم نمياد

من عروس ترکا شدم

اما اگه برمیگشتم به عقب با تمام خوبیایی که همسرم داره عروس ترکا نمیشم. کلا خیلی فرق داره رفتاراشون با فارسا.خودشم خوب باشه تفاوتا خیلی اذیت کننده است اگه انتخاب میکنی اینو مدنظر داشته باش.خیلی سرشون تو کار همه

2706