2703
2553
عنوان

خستم

136 بازدید | 14 پست

نمیدونم از کجا بگم،خسته شدم از حرفای خونواده شوهرم،،همش با حرفاشون باعث ناراحتیم میشن،جلو خودم چیزی نمیگن.اما پشت سرم حرف میزنن ،😔بعضی وقتا واقعا خسته میشم. جوری منو جلوه دادن جلوی فامیل که من بدم و اونا خوب ، قبل عروسیم خیلی اذیتم کردن ، انگاری که دلشون نمیخواست من عروسشون بشم ، از زبون من به دروغ یه حرفایی رو گفته بودن به یکی از فامیلاشون،که چن روز مونده بود به عروسیم واقعا تپش قلب گرفته بودم، و سردرد های وحشتناک داشتم،ولی من شوهرم رو دوست داشتم،از شهر خودم اومدم تو یه شهر غریب .حتی یه بار نیومدن پیشم،نیومدن خونمون،اوایل بارداریم با ویار  وحشتناکی داشتم و غذا نمیتونستم درست کنم یه بار نشد برام غذا درست کنن ،تا ماه دوم ۷کیلو کم شدم،وقتی هم میرفتم خونه پدرم،به شوهرم کلی حرف میزدن و ناراحتش میکردن،اونم به من زنگ میزد و ناراحتیش رو سر من خالی میکرد،وقتی بر میگشتم خونمون دو باره حالم بد میشد،نه بدی در حقشون کردم نه حرفی پشت سرشون زدم،ولی نمیدونم چرا اونا با من اینطورین، الانم حرفایی میزنن که دور از جون بچم ،دلشون میخواد بچم بمیره😔میگن باید خم بشی حیاط رو جارو کنی،یا باید کلی نمک بریزی رو خیار بخوری تا زایمانت راحت بشه،شیرینی زیاد بخور،همش باید راه بری در حالی که همه میدونن راه رفتن زیاد باعث زایمان زودرس و کم شدن آب دور جنینه،منتظرن تا من یه کم حالم بد بشه،مث سردرد و یا پا درد تا کلی سرکوفت بزنن،😔😔 ،

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا موندم با خانواده شوهر چجوری باید برخورد کرد آخه چقدر باید حرص خورد

خدای من ممنونم که بهم لطف کردی که مادر بشم . خدایا به همه منتظرا کمک کن خودت می‌دونی انتظار چقدر سخته.دوستان مهربونم اگه دوست داشتین یه صلوات بدین من بچه ام سالم بغل کنم.التماس دعا
2456

واقعا متاسفم براشون.فقط به خودتو بچه ت فکر کن هرچی واست خوبه بخور هرکاری صلاحته انجام بده.

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2714
عزیزم بخدا توکل کن، انشاله براحتی و بدون مشکل نینیت بدنیا میاد . زیاد بهشون توجه نکن. خودت رو با عش ...

انشالله 🙏

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷
همشو باور کردم اما چند خط آخرش شبیه فیلم هندیه! بهرحال نوه خودشونه چرا میخوان بکشنش؟

چون دخترشون بچه دار نمیشه،بارها گفتن

ولشون کن اصلا رابطه نداشته باهاشون همین جماعت احمق فردا بچت بدنیا بیاد میشه نوه شون بامحبتای الکی میکشونن سمتشون تا بچه رو نسبت بهت سرد کن ولش کن از  خدا بخواه کمک کنه بنده ی خدا بی خیره

توجه نکن .و سعی کن ازشون توقعی نداشته باشی .تو الان خانواده خودتو داری .قوی باش .زمان درستش میکنه

انشالله🙏

ولشون کن اصلا رابطه نداشته باهاشون همین جماعت احمق فردا بچت بدنیا بیاد میشه نوه شون بامحبتای الکی می ...

😢همش میترسم بچمم مث خودشون بشه 

😢همش میترسم بچمم مث خودشون بشه 

فقط تا میتونی ازشون دورش کن دعوتی چیزی کردن بهونه بیار انقد خودتو گرفتار و درگیر نشون بده عادت کنن میدونی مردا زود خام میشن سعی کن انقد بهش محبت کنی اخلاق گند خانوادشو بروز نده بزار پشتت باشه

2706