2726
عنوان

چطوریه دوست خوب پیدا کنم

163 بازدید | 13 پست

سلام دوستان خوبیدسوالی داشتم چرا من بااینکه الان ۳۸ سالمه نتونستم یه دوست دخترپیدا کنم خیلی دوس دارم یه خانم مثل خودمم باهام دوست شه باهم بریددبازارورزش درواقعه پایه باشه هرچی اقاست میات طرفم توروابط اجتماعیم بیشتراقایون تمایل دارن تاخانمها من دوس ندارم بااقا دوس شم نمی دونم مشکلم کجاست بدقیافه هم نیستم  اخلاقمم خیلی خوبه تعریف ازخودم نباشه مهربون وصادقم بخدااخلاقمم 😏😟😔

تعداد رای : 3
نظرسنجی
۵
2
66%
۵
1
33%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم عین شما ی دونه دوستم ندارم ولی الان تو اموزشگاه دوتا دوست پیدا کردم همسن خودم هستن تقریبا با اینکه خودشون شمارشونو بهم دادن ولی باز روم نمیشه پیام بفرستم بهشون 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2728

یوقتایی خودت باید بری جلو،من بعضی از دوستام اون اوائل خیلی واسم قیافه میگرفتن یا خیلی تحویلم نمیگرفتن اما بعد یکی دوماه شدن بهترین دوستام،با اینکه یهو ماهها سراغشون نمیرم ولی خودشون مدام پیگیرم هستن و خیلی دوسم دارن وحتی وقتی صحبت جمع دوستانه باشه تا من نباشم شرکت نمیکنند

به نظرم دوست خوب رو فقط در زمان مدرسه و دانشگاه که روابط صمیمانه و بدون غرض بود میشد پیدا کرد. الان که شاغلیم اکثرا به فکر استفاده ابزاری از آدم هستند.

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل