2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

روپیک نیک که نمیشه عذا پخت فکر کنم فقط بشه بندری و اینجور چیزا درست کرد 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
آخه اونا هم گناه دارن، کارگرا خیلی مظلومن اینطوری نگو😔

میدونم عزیزم

منظورم اینه از لحاظ مالی فشار میاد مخصوصا طولانی مدت. وگرنه گناه دارن

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی

شما کدوم شهری که ناهار ی کارگر میدید؟ دارید دستمزد بهش میدید ناهارش باخودشه، مگه ما اداره میریم و حقوق میگیریم ب رئیس میگیم ناهار بهمون بده؟ 

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
شما کدوم شهری که ناهار ی کارگر میدید؟ دارید دستمزد بهش میدید ناهارش باخودشه، مگه ما اداره میریم و حق ...

وا ،،وقتی کارگر میاد از صبح تا عصر ،،،،توقع داری گرسنه بمونه.  اصلا بحث حق و حقوق به کنار ،وجدان خود ادم چی ،،،

وا ،،وقتی کارگر میاد از صبح تا عصر ،،،،توقع داری گرسنه بمونه.  اصلا بحث حق و حقوق به کنار ،وجدا ...

دارم بهش دستمزد کافی میدم تایم ناهار میره بیرون با همون برا خودش غذا می‌خره دیگه، اینکه مثل یه مهمون باشه من واستم براش غذا درست کنم که وجدانی نیست، اونهمه خودم کار دارم خب

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
2706