2733
2734
عنوان

گازی که روش مواد بزنه بر بدن من دیگه تمیزش نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهرت توخونه موادمیکشه جلوتو😢😢الهی بمیرم کاش کمکش کنی ترک کنه.یه پیک نیک براش بخربگوبرورواین دردتو بکش

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2738
شعور نداره

😔😔

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
منم نفهمیدم 

شوهرش روزگازموادمیکشه موادمیچسبه به گاز اسی هم لج کرده تمیزنمیکنه

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
آها مواد میزنه...😥 دلم برات سوخت...خدا صبرت بده. اعصاب ندارم تاپیک رو ترک میکنم عزیزم..🌹

ببین با چه بیشعوری زندگی میکنم دلم میخواد عکس از صفحه گازم بفرستم ببینید چقد گه زده بهش

2706