2737
2734
عنوان

بیاین از خاطرات سوزوندن غذا بگین آروم شم

| مشاهده متن کامل بحث + 2279 بازدید | 43 پست
اشکال نداره...هنوز تا ظهر خیلی وقت هست پاشو یچیز دیگه درست کن. حتمن اول زندگیته😂منم کردم از این کا ...

اره تازه عروسی کردیم

کارمندم زود باید غدا بخورم برم

به شوهرم گفتم از بیرون یه چی بگیره

دیگه حوصله ندارم برم پای گاز😭

میگفتی بسوزه خب گاهی پیش میاد شما فضول خونه منی  اون باید خجالت بکشه نه تو

من مادرشوهرم تاااا بو سوختگی میرفت واسش میومد پایین

میشست....منم مجبور بودم جلوش قابلمه سوختمو بشورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی بار یتیمچه گذاشته بودم 

شوهرم زود اومد خونه

منوبچم تو اتاق داشتیم بازی میکردیم

شوهرم اومد تو اتاق سلام واحوالپرسی

گفت هوا نشو امروز بیغذا شدیم همینکه پریدم توهال دیدم واویلاااا بوی سوختگی وحشتناکی میاد 

تادوروز ناراحت بودم شوهرم همش میگفت بیخیال مگه چی شده 

بار اول و آخرم بود البته ایشالله

ی روز قورمه سبزی گذاشتم  طبقه بالایی مون اومد گفت ی لحظه بیا خونمون کارت دارم رفتم وظهر وقتی در راهرو رو باز کردم بوی سوختگی فضا را آکنده بود رفتم خونه دیدم بعله قورمه سبزیم سوخته

سبزیای رویی رو برداشتم گوشتام که چسبیده بود ته قابلمه کندم طرف سوخته شونو یکم اب ریختم توش گرمش کردم اوردم سر سفره با شوهرم خوردیمش😄

2731

قرمه سبزی من یه بار جوری سوخت که حتی لیمو امانی روش هم ذغال شده بود...ذغال هااااا.....

قابلمم دیگه غیر قابل استفاده شد...

تمام خونه رو یه دود سفید رنگ گرفته بود....

حتی لباسهای تو کمد هم بوی دود گرفته بودن...

تا یک ماه خونه بوی دود میداد....

ا
برای من تاحالا پیش نیومده بسوزه نمیدونم چرا؟😂 بدم نمیاد گاهی غذای سوخته به خورد شوهرم بدم

آخه من شاغلم وقتی میام خونه واقعا سختمه دو ساعت پای گاز باشم یا هی برم چک کنم معمولا هم از یه شعله قوی استفاده میکنم تا سریع بپزه بعدش میسوزه. 

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2738

نسوزوندم بدتر از اون تقریبا دو هفته پیش ناهار قرمه سبزی درست کردم میخواستم برای شام باشه همینکه حاضر شد در قابلمه برنج و خورشت باز کردم با خودم گفت الان میخوام غذا بکشم  درش رو نبندم بعد یکم ظرف داشتم میخواستم بشورم حالا گازم کنار سینگ ظرفشویی هستش هیچی دیگه دستم خورد به لیوان افتاد رو سینگ شکست یکم خورد شیشه ریخت تو خورشت و برنج دیگه هیچی همش رو ریختم دور😞😓😖

💔😢😞😭این ایموجی ها وصف حال این روزهای منه😔
آخه من شاغلم وقتی میام خونه واقعا سختمه دو ساعت پای گاز باشم یا هی برم چک کنم معمولا هم از یه شعله ق ...

منم شاغلم

واقعا یه وقتایی میرسم خونه فقط تا آخر شب تو اشپزخونه هستم!

تازه همیشه دونوع غذا درست میکنم یه چیز سبک و نونی برای شام

یه غذای برنجی برای ناهار فردا

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

من یه مرتبه حبوبات رو گذاشتم و یادم رفت سوخت با عصبانیت رفتم سر گاز اصلا حواسم نبود یهو قابلمه رو برداشتم ...دستگیره نداشت و تصور کن اون قدر داغ...دستام گفت جیززززز و قابلمه رو ول کردم وسط آشپزخونه ...کف دستام سوخت حبوبات سوخت آشپزخونه هم پرنخود لوبیای سوخته

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
من مادرشوهرم تاااا بو سوختگی میرفت واسش میومد پایین میشست....منم مجبور بودم جلوش قابلمه سوختمو بشور ...

واقعا متاسفم براشون منم یبار ابگوشت گذاشته رفتم بالا خونه مادر شوهرم که خواهر شوهرم از شهر دیگه اومده بود دیگه کمی نشستم اصلا کلا ابگوشت یادم رفت بوش اومد بالا منم سری برگشتم خونه دیدم قابل خوردنه ولی یه طرف گوشت نمیشه خورد دیگه همون خواهر شوهرم زنگ زدبهم فلانی یه کاسه آبگوشت بیار هرهرهرهر کلی خندید منم کم نیاوردم به شوخی گفتم بیا اینم همنشینی با تو آبگوشتم سوخت دوسال از خودم بزرگتره 

2706