2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برنج سوزوندم منم

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
2731

وا مهم نیست

هزاران بار سوزوندم هفته ی پیش دو مرتبه

بعدش شوهرم عصبانی شد گفت مال مفته دیگه اگه مفت نبود تو این اوضاع گرونی حواست جمع بود.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

۱۱ سالم بود مامانم گفت نیم ساعت دیگه زیر قابلمه رو خاموش کن. میخواست بره خرید. من رفتم پای تلوزیون یادم رفت‌. دو ساعت بعد مامانم اومد خاموش کرد😊

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
وا مهم نیست هزاران بار سوزوندم هفته ی پیش دو مرتبه بعدش شوهرم عصبانی شد گفت مال مفته دیگه اگه مفت ...

برای من تاحالا پیش نیومده بسوزه

نمیدونم چرا؟😂

بدم نمیاد گاهی غذای سوخته به خورد شوهرم بدم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

وااای من ی بار مرغ گذاشتم روگاز شعلشم زیاااد رفتم خونه مامانم ابجیم تازه زاییده بود البته خونمون جفته همه اینقد گرمه حرف شدما اصصصصلا یادم رفت ی لحظه دره خونمو ک باز کردما دیدم همه جا دوووووود چه دودی سریع پنجره رو باز کردم دوستتم خونه مامانم بود اوردمش خونه خودم دستش حوله دادم اینقد اینوراونورو باد زدیم تا بوش رفت اون یکی دوستم اومد میگه چیکار کردین اینجارو بو عنبرنسارامیاد🤣🤣🤣

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2706