2737
2739
عنوان

خانوما سوال میشه جواب بدین؟؟؟😔

116 بازدید | 10 پست

سلام

امروز ۲۶روزه که تاخیر پریود دارم برای اولین بار ک انقد طول میکشه بی بی استفاده کردم منفی شدیکی دوهفته پیش درد پریود داشتم فکردم شدم اما لکه صورتی روشن بود ک روی دستمال مشخص بود بعد تبدیل ترشح سفیدو ابکی شد. دیشبم لکه قهوه ای داشتم ک باز فکردم پریودشدم اما نشدم 🤦🏻‍♀️کسی اینجوری شده ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من تو بارداری هام روزای اول لک قهوه ای میبینم

سمت تخمدان چپم احساس درد دارم بعضی وقتام خیلی خوب احساس میکنم ک یچیزی زیردلم سمت چپ تکون میخوره شبیه نبض یا ویبره ک چندثانیه طول میکشه 

2738

ب نظرم بارداری 

اما من پریود شدم خدا شاهده احساس میکردم سمت راست زیر شکمم نبض میزد حتی دیدم ک برای ی لحضه تکون خورد اما پریود شدم اواخر پریودم ترشحات قهوه ای رنگ داشتم برام طبیعی نبود ولی الان پاک شدم راحت 

عشق یعنی منتظر دو جفت پای کوچولو باشیم.     ارزو میکنم این روز رو با تو ببینم             عشقــــ جانــم   
سمت تخمدان چپم احساس درد دارم بعضی وقتام خیلی خوب احساس میکنم ک یچیزی زیردلم سمت چپ تکون میخوره شبیه ...

حس میکنم بارداری ی جا خوندم اولین دلیل بارداری همین لکه بینی هستش 

عشق یعنی منتظر دو جفت پای کوچولو باشیم.     ارزو میکنم این روز رو با تو ببینم             عشقــــ جانــم