2726

بیاین یکم دلگرمی بدین و راهکار بدین 

از بس بهم استرس وارد شده این چند وقته دارم افسردگی میگیرم 6 ماهه ازدواج کردم، چیکار کنم استرسم کم بشه خسته شدم، از بس هر جا منو میبینن حرف بچه میزنن

البته به میل خودم دوس دارم مامان بشم ولی حرف بقیه بهم استرس وارد میکنه

بدون دارو پریود میشی

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره البته با داروی گیاهی مثل دوسین یا رازیانه که میخورم پریود میشم

منم تنبلی دارم..متفورمین میخوری؟

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
منم تنبلی دارم..متفورمین میخوری؟

نه دکتر بهم کلومیفن داد با وجود آمپول بازم یکی از دوتا فولی کیست شد و اون یکی آزاد شد و پريود شدم دکتر برام ال دی نوشت گفت کیست از بین بره بعد حامله شو، دیگم تا یک سال نگذشته بهت دارو نمیدم برو اگه طبیعی باردار نشدی بیا بهت دارو میدم، گفت ورزش کن فقط

نه دکتر بهم کلومیفن داد با وجود آمپول بازم یکی از دوتا فولی کیست شد و اون یکی آزاد شد و پريود شدم دک ...

متفورمین قط نکن من الن یه سال و نیمه میخورم...تا وقتی باردار شم...اضافه وزن داری بیارش پایین

متفورمین قط نکن من الن یه سال و نیمه میخورم...تا وقتی باردار شم...اضافه وزن داری بیارش پایین

خب نگفت متفورمین بخور گفت بدون دارو اقدام کن، اگه متفورمین بخورم و باردار بشم و ندونم برا بچه مضر نیست؟ فقط یبار بهم متفورمین داد و خوردم پریود شدم 

2706