2703
2553

رفتی شکایت بگو تورو خدا بیان انگشت نگاری خونه مارو هم انجام بدن دزد اومده بود، الان ۴ ساله منتظریم!

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
رفتی شکایت بگو تورو خدا بیان انگشت نگاری خونه مارو هم انجام بدن دزد اومده بود، الان ۴ ساله منتظریم!

ببخشید متوجه نشدم.یعنی 4ساله منتظر پلیس هستید بیاد خونتون انگشت نگاری کنه؟

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
شوهرم فقط حسابشو خالی کرد میگه ولش کن پیداش نمیکنند فقط دردسر داره

نه حتما شکایت کنید . حتی معلوم میشه کجاها خرید کرده . چندسال پیش یه پسریو ماه عسل نشون میداد حسابارو خالی کرده بود.شما شکایت کنید که اگه یه وقت گرفتن پولتون برگرده چون فقط شما نیستین و حتی ممکنه اشناباشه

ببخشید متوجه نشدم.یعنی 4ساله منتظر پلیس هستید بیاد خونتون انگشت نگاری کنه؟

دقیقااااااا

هربار تماس گرفتیم گفتن تا چند روز اینده

دیگه بعد ۵_۶ بار ماهم بیخیال شدیم چون فهمیدیم کاری نمیکنن، یعنی نمیخوان بکنن

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
نه حتما شکایت کنید . حتی معلوم میشه کجاها خرید کرده . چندسال پیش یه پسریو ماه عسل نشون میداد حسابارو ...

جالبه خریدهایی که کرده بود یه بار ۱۵۰۰۰تومن یه بار ۳۰هزار تومن یعنی جمعا ۷۰هزار تومن شده بود بیشتر نبود

شما cvکارت و داشتن ...بله پیگیری میشه و از جایی ک خرید شده آدرس محل پست خرید و پیدا میکنن در عرض ۱۸تا۲۰ روز کارتون پیش میره اما قبلش سر نوبت قرار میگیرد ممکن یک ماه طول بکشه در ضمن شما باید به بانک بگید چون خرید اینترنتی هست یعنی کدcvvشما برداشته شده پول هاتون باید جابه جا بشه ب کارت یا حساب دیگه حتی اگر رمز تغییر بدید باز کد cvvشما براتون دردسر میشه که دست اون فرد هست

آقا هستم🕵️‍♂️
2706