2726
عنوان

گل آلوورا🌱🌵

116 بازدید | 8 پست

سلام 

خانومای گل من امروزگل الوورا خریدم ممنون میشم منو درنگه داریش راهنمایی کنین وازتجربه نگه داریتون به منم بگین 

ماطبقه هم کف زندگی میکنیم ونور خیلی کم به حیاط خلوتمون میتابه شاید درروز یکی دوساعت بنظرتون گل رو کجابزارم جاش خوب میشه ورشد میکنه؟به نوزیاداحتیاج داره؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آلوورا زیاد به نور احتیاج نداره هرجا بذاری رشد میکنه 

بزارم تواتاقمون رشد میکنه؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
فقط آب نسبتا زياد مي خواد وگرنه همين مقدار نور خوبه 

اتفاقا آب خیلی کم میخواد زمستون هر دوهفته یبار

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭