2726
عنوان

عضو نی نی سایت بودن تاثیر مثبت داشته تو زندگیتون؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 76 پست
خوبیش اینه که سفره دلمو پیش خانوادم باز نمیکنم حرفامو اینجا میزنم 

منم ادمیم همه جا راحت حرف نمیزنم، تو تاپیک مدیریت هزینه هرچی که باشه میگم خجالتم نمی کشم که کسی چیزی بگه ، البته خب اونجا کسی چیزی نمیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله تاحدودی مثبت بوده.

اینکه وقتی از بعضی  زندگی های دیگران مطلع میشم ب زندگی خودم امیدوارمیشم.

اینکه با فهمیدن کارهاورفتارای بعضی مردا بیشتر قدر همسدمو میدونم و خوبی هاشو میبینم.

ب داشته هام بیشتر فک میکنم.

دردل و سوالی اگه دارم همینجا بدون هیچ ترسی بیان میکنم.

درمورد بارداری و مسائل مربوط ب اون نکات مثبتی یادگرفتم.

از تاپیکهای گلبوته خانم و مدیریت هزینه هم خیلی استفاده کردم.

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤
2728
یک روز عضو هستم و الان تاپیک خانمی و چک کردم که واقعا هیچ کس کمکش نکرد تو جوابگویی امیدوارم مردم بیش ...

متاسفانه تاپیکایی که پر از حاشیه است خیلی ازشون استقبال میشه، یه تاپیکی بود که کلمات منفی رو از زندگی حذف کنیم ، من دوسش داشتم ولی کسی نمیومد خیلی کم بازدید بود

متاسفانه تاپیکایی که پر از حاشیه است خیلی ازشون استقبال میشه، یه تاپیکی بود که کلمات منفی رو از زندگ ...

آره تاپیکایی که عکس خودشو زنشو پدرشو بذاره و کتک زدن و خیانت باشه استقبال میشه فقط

ملتو اسکل میکنند بهشون میخندند

من تاپیک کاربردی کم دیدم والا

از نظر آشپزی و خونه داری خوبه ولی پزشکی ها و مسائل ارتباطی با همسر رو خیلی حرفای اشتباه میزنن و مشکل رو بزرگتر میکنن به نظرم، اما اینکه یه شناختی از تفکرات جامعه میده برام جالبه.

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
خودم که تاثیر مثبتی داشتم روی نی نی سایت اونو نمیدونم😏

ای جانم ، واقعا باید سعی کنیم کاربر خوبی باشیم، ناامید کردن دیگران ، خدایی نکرده فحش دادن، دل شکوندن و ... ما رو از هدفمون دور میکنه

بله، فهمیدم که مثل اغلب عروسای نی نی سایتی نباشم رفتارم مثل اغلب همسرای نی نی سایتی با شوراشون، نب ...

وای چرا نوشتم شوراشون🤣🤣شوهر هاشون 🙈

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏

تاثیر منفیش اطلاعات غلطی هست که بین کاربرا رد و بدل میشه  ، یجوری با اطمینان به هم راهکار میدن که دکتر و وکیل و مشاور باید برن چوپونی کنن ، طرز حرف زدن بعضیام متاسفانه خیلی تند و بی ادبانه و پر از قضاوت هست

متاهل هستم
2706