2726
عنوان

عضو نی نی سایت بودن تاثیر مثبت داشته تو زندگیتون؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 76 پست

گاهی آره گاهی نه 

بعضی وقتا یه چیزایی دیدم که الکی آدم و ناامید یا امیدوار میکنن

مثلا یکی بود منتظر بچه و عاشق بچه چون کیست داشت بیبیش مثبت شده بود میگف ن ربطی نداره به کیست مثبته وقتی یکی منتظر بچس واقعا از خداشه اینو بشنوه ولی بفهمه نیست داغون میشه درحالی که من با چشم خودم دیدم ممکنه کیست بیبی رو مثبت کنه و جواب مثبت کاذب بگیرن مثال زیاد هسد این ی نمونش بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه تاثیر مثبت داشته نه منفی

صرفا سرگرمیه برام

بیکار باشم سر میزنم کار داشته باشمم هیچی

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2728

نه اصلا سعی کنین توتاپیک هایی که ناشی ازغم وافسردگی ومشکلات مردم هست به هیچ عنوان شرکت نکنین من سعی میکنم ترکش کنم چون واقعا اثرمنفی داره مخصوصا توروابطم باشوهرم و... ناخدااگاه تاثیرمنفی میزاره 

متاسفانه جو نی نی سایت خیلی منفی وغم الوده شاید توهفته یک تاپیک خوب زده بشه

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

یه تاثیر مثبتش این بود که در مورد بعضی مسائل اطلاعاتم زیاد شده .

یه تاثیر منفیش این بود که کمتر کسی انتقاد پذیره و خیلیا فکر میکنن خودشون با بقیه فرق دارن و سرترن .

در حالی که بعد از گذشت زمان طولانی به این نتیجه میرسن که شاید برای اونا هم اتفاق بیفته .....!

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
بله واقعا من از قبل بارداری و سیکل و بارداری و تخمک گذاری و  ... هیچی نمیدونستم  خیلی بهم ...

چه خوب. منم میخوام عضو بمونم و فقط تو مواردی که کمک میخوام بیام

نُه سال پیش خیلی بدردم خورد

بارداری اولم بود خیلی چیزا یاد گرفتم... در کل نی نی سایت همیشه جاش محفوظه تو قلبم😉 ولی اینروزا از فرط بی حوصلگی میام سایت چون محتواش خیلی پایین اومده نسبت به قبل البته منظورم قسمت تبادل نظرشه

دخترهای عزیزم خدا بهترینها رو براتون رقم بزنه💜

تنها تاثیر مثبتش برای خانمهای بارداره....

بیشتر اینجا یه فضای درددل میمونه که من چون تودنیای واقعی باهیچکی درددل نمیکنم وخیلی مغرورم اینجا چون کسی منو نمیشناسه همه حرفای دلمو میریزم بیرون...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

منفی: از بس ک خیانت خوندم و کتک کاری...ی کم فکرم خراب شده و هی واسه خودم شبیهش پیش اومد

مثبت: کمتر با خاهرام و دوستام درد دل کردم....ب جاش مشکلای زندگیمو اینجا گفتم.

تاپیکای بچه داری هم خیلی کمکم کرد یه کاربری بود یه تاپیک زده بود 0 تا 100 بچه داری توش بود

خداروشکر پس مثبت بوده، منم ممکنه چندسال دیگه😉😉😉 بخوام بچه دار شم ، امیدوارم به دردم بخوره

اره خیلی خوبه خیلی چیزا یاد گرفتم فقط هیچوقت تاپیکای مریضی و بیماری رو نمیخونم چون تو روحیه اثر منفی میزاره و فکر میکنم منم قراره اونجوری بشم وگرنه خیلی خوبه دیگ هیچ حرفی تو دل ادم نمیمونه .

😘

فعلا که تا صبح میشه میام نی نی سایت هرچی انرژی منفیه میاد سمتم.تا باز میکنم خیانت کتک مادرشوهر جاری مریضی بدبختی رو میبینم‌مه غمام یادم‌میره هیچ باید غصه اینارو هم بخورم

نه بابا ازکاروزندگیم افتادم بدبختی اینجاس نمیتونمم دل بکنم😥

عزیزم واسه خودت تایم بذار مثلا در روز اجازه داری فقط یک ساعت بیای، و فقط تاپیکای بدردبخور رو وارد شی.حتما شدنیه

2706