2737
2734
عنوان

تورو خدا یه لحظه بیاید😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2864 بازدید | 23 پست
چجوری  بسوزنمش

یه تیکه کوچولو بنداز تویه قابلمه رو حرارت ملایم

سریع ذوب میشه همینکه ذوب شد سریع روش اب جوش چند قاشق بریز و همش بزن

از اون اب چند قاشق به بچه بده بخوره

سریع خوب میشه

فقط خیلی تلخه یه جوری بدید بخوره

موز نرسیده و کته ماست با پودر پونه موثره

بهش اصلا شیرینیجات ندید ابمیوه لبنیات مثل ماست ودوع و پنیر. هندوانه هلو آلو زردالو ومیوه های سردی ندید بدترمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آویشن حتما حتما براش امتحان کنید ولی اول نعنا نبات.کم بدین چون بچه کوچیکه خدای نکرده خطر نداشته باشه.اویشن کم بدین بعد دیدین خوبه بیشترش کنید.پسرم هزتر تا دکتر بردم یک هفته اسهال بود فقط اویشن جواب داد.البته اون سه سالش بود که اسهال شد.اون کوچیکه .

خوشحالی یعنی ....
یه تیکه کوچولو بنداز تویه قابلمه رو حرارت ملایم سریع ذوب میشه همینکه ذوب شد سریع روش اب جوش چند قاش ...

اب زیاد بهش بدید بخوره

شاید داره دندون درمیاره 

مراقب باشید بین پاهاش نسوزه تندتند چربش کنید

2731

عزیزم پسر منم هفته پیش اینجوری شد . توی چهار روز سه بار بردیم دکتر. دکتر گفت این یه ویروسه جدیده . البته بیمارستان پر بچه بود که اسهال و استفراغ شده بودن. گفت اصلا به زور هیچی ندید چون اشتها نداره. و چون اوآر اس نمی خورد خودم گفتم بهش سرم زدن.گاز نوشابه رو گرفتم پفک دادم کته ماست و اوآر اس جوشان هم خورد یه کم. یه دوره داره باید بگذره البته دکتر گفت اگه دو هفته طول کشید باید آزمایش بده.نگران نباشید

2738