2737
2734
عنوان

اداب معاشرت

328 بازدید | 24 پست

بچه ها بگید اداب معاشرت خانواده شما  چطوره؟ 

پسرخاله شوهر من دیروز فوت کرده و من به خانواده خودم دیروز گفتم و اونا‌گفتن از طرف ما تسلیت بگو به شوهرت، همین‌.

من انتظار داشتم پدر مادر و خواهرم خودشون به شوهرم تسلیت بگن، و  پدر و مادرم به مادر پدر شوهرم هم زنگ بزنن تسلیت بگن 

ولی وقتی بهشون گفتم خانوادم گفتن به ما چه که فامیل اون مرده ما اون رو نمی شناسیم نمی دونیم کی بوده،  این حرفشون درست ولی شوهر منو که میشناسن میتونستن به اون احترام بزارن

شوهر من همیشه همه مناسبت هاشون رو تبریک گفته.

آیا من‌انتظار زیادی دارم؟؟؟ اداب معاشرت خانواده شما چطوره؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من عمم فوت شد شوهرم به خاطرم تا ناکجا اباد اومد و همراهیم کرد

زندایی همسرم فوت کرد 

خانوادم تشیع جنازه نیومدن ولی بهشون یاداوری کردم همسرم همه جا تو مراسمات ما هست و بهم احترام گذاشته 

شما حداقل یه تماس بگیرین یا بیاین 

مادرم برا مراسم سوم و هفتم اومد

گاهی اوقات باید بهشون تذکر داد یا یاد اوری کرد

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

نظرت درسته. خانواده تون باید هم شخصا به شوهرت و هم به مادرشوهرو پدر شوهرت احترام بذارن و تسلیت بگن. اگه امکان حضور هم دارن باید درمراسم شرکت کنن. اگه اون رو نمی شناسن باید به خانواده شوهرت احترام بذارن. چون این جوری به دختر خودشون احترام گذاشتن. اگه امکان حضور در مراسم نیس حداقل تاج گل بفرسن

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2706