2737
2739
عنوان

فیلم بینا بیایین چرا نمی شه فیلم دان کنم از سایت ها

| مشاهده متن کامل بحث + 125 بازدید | 21 پست
تو درست سرچ نکردی الان من خیلی سایتا دیدم دارن

عزیزم درسته خیلی سایت ها هست ولی می ری داخل سایت فصل و قسمت می زنی بعد روی لینک که می زنی اصلا دان نمی شه ی صفحه میاد که خطا می ده که این لینک دیگر وجود ندارد

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو درست سرچ نکردی الان من خیلی سایتا دیدم دارن

نگاه کن کل سایت ها هستن ولی لینک ها رو برداشتن این عکس ببین 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
2731
نگاه کن کل سایت ها هستن ولی لینک ها رو برداشتن این عکس ببین 

عجیبه من کل فیلم و رو لپ تاپم دارم  نمیدونم چرا اینجوری شده

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی
عجیبه من کل فیلم و رو لپ تاپم دارم  نمیدونم چرا اینجوری شده

کل سایت ها رو همین کار کردن باهاش سرور های اصلی سایت های دانلود فیلم و سریال قطع کردن الان ب چن تا سایت و کانال های تلگرامشون سر زدم اطلاعیه دادن که فعلا هیچ فعالیتی ندارن 😣😣😣من بعد مدت ها از ی سریال خوشم اومده بود تو ی هفته شب روز نگاهش کردم تا ب فصل ۳ رسیدم الانم قست ۲۲ شو دیدم دیگه نیست که نیست 😤😤😤