2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من زایمان اولم بهم یه آویز داد ولی سر این که تا دو ماه آینده خواهد بود بهش گفتم خواهشا چیزی نخر چون خیلیییی پول لازمیم تو این اوضاع گرونی و طلا واقعا دوس ندارم چون فشارش بعدا به خودمون میاد

به نظرم این موضوعات بستگی داره به سطح شناختمون از هم . من خودم میدونم که همسرم دار و ندارش تو زندگیم خرج میشه و اتفاقا خوشحال ترین حالت براش اینه که برام از اینکارا بکنه ولی وقتی میدونم الان بیاد 5-6 تومن بده برای من کادو بخره بعد زایمانم باید برای خرج یومیه تو فشار باشیم با هم توافق میکنیم و نمیخریم

برای کادوای تولد و سالگرد ازدواج و ... هم خیلی پیش اومده به یه کیک و شام بیرون بسنده کردیم ،همیشه هم من میخوام که کنسل بشه چون مردا غرورشون نمیزاره متاسفانه که بگن سخته برام کادو خریدن تو این شرایط

من خیلی بارداریه وحشتناکی داشتم هیچکس امید نداشت من سالم برسم به اخرش، همش توقع داشتم شوهرم بعد زایمان این روزای سختو حبران کنه ولی حتی گلم نخرید، خیلس گفتم‌گل بخر گفت از قصد نمیخرم، الان پر کمدم گلای خشک شده است ولی هیچکدوم نتونست اون روزو جبران کته، شوهرم خیلی پشیمونه از رفتارش ولی من فراموش نمیکنم

مگه مهمه؟؟؟ واقعا چرا بايد كادو بده 

چرا نباید بده؟

یه زن ۹ ماه زحمت کشیده هزار جور مشکل رو تحمل کرده خطرات و دردهای زایمان رو پذیرفته که ایشون پدر بشه. یه کادو حقش نیست؟!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
روانی بود دیگه معتاد بود نمیفهمید چیکار میکنه

نگفتی الان دخترت پیش کدومتونه؟؟

اگه دوست داری و اذیت نمیشی جواب بده

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

همسرمن بعدازدوسال یه تکپوش ودوتا النگو برام خرید گفت اون‌موقع پول نداشتم دوما دستم بودن خونه خریدیم پولمون کم بود فروختیمشون   

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری
2706