2733
2734
عنوان

واااای خستم از تنهایی😔

272 بازدید | 34 پست

دلم یه نی نی کوچولوی  تتپلِ خوشکل میخواد که بشینم شب تا صبح باهاش بازی کنم

شبا نخوابم و تا صبح بشینم بالا سرش نگاش کنم

بگیرمش تو بغلم فشارش بدم به سینم بهش بگم تو تنها آرزوی من تو این دنیا بودی که خدا بهم داد

دلم میخواست بود و باهم میرفتیم بیرون قدم میزدیم و دستای کوجولوشو میگرفتم و از همه غنا رها میشدم 

میبردمش پارک و می‌نشستم یه دل سیر نگاهش میکردم 

خدایا حقم نیست اینهمه دلتنگی....... 

ان شاالله خدا بهت میده

و بعد متوجه میشی این حرفا توهمی بیش نبوده😁

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله قسمتت بشه، اما چند سال بعد این بچه میره مدرسه و دانشگاه و بازم شما تنها میشی ، پس یه فکری به حال اون زمان بکن که اذیت نشی ...چون اون موقع واقعا تنها بودن خیلی سخته ،باید کاری ، سرگرمی واسه خودت داشته باشی

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2731
خدایا  حکمتت چیه من نفهمیدم آخرش ، یکی میخاد بهش نمیدی یکی نمیخاد بهش میدی !

منم نمیدونم بخدا 

میری بهزیستی بچه ها رو میبینی دلت میگیره که چطور تونستن ترکشون کنن؟ مگه میشه؟ 

2738
عزیزم انشالله که خدا بهت ده تا از اینا بده.مگه مشکلت چیه؟

وااای یعنی میشه؟ 

یه روزی آرزوم بود چهارتا بچه داشته‌ باشم. الان تو آرزوی یه دونشم موندم 😔

سقط عزیزم 

دیگم نمیتونم باردار بشم باید رحم اجاره ای بگیرم 

منم نمیدونم بخدا  میری بهزیستی بچه ها رو میبینی دلت میگیره که چطور تونستن ترکشون کنن؟ مگه میشه ...

آره منم ماه پیش با یه اقدام باردار شدم ، چند هفته اس ماتم گرفتم که نمیخامش ، دارم دق میکنم از غصه ، همش میگم تا قلبش نزده بود باید کاری میکردم ، اصلا نمبتونم باهاش کنار بیام ، همش میگم خدایا به منتظرا میدادی خوب

متاهل هستم
فعلا بده، تا اون موقع خودمو آماده میکنم 😂

خیال میکنی...‌من جدی بهت گفتم ، الان مشکل ما با مادربزرگم و مادر شوهرم همینه....خودشونو وقف بچه کردن و الان تنها و افسرده شدن و طلبکارن از بچه و عروس و داماد و نوه

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
آره منم ماه پیش با یه اقدام باردار شدم ، چند هفته اس ماتم گرفتم که نمیخامش ، دارم دق میکنم از غصه ، ...

وای توروخدا نگو این حرفو 

نمیدونی خدا چه لطفی بهت میکنه که بدون دردسر بهت میده 

میدونی من چقدر خرج کردم؟ چقدر عذاب کشیدم؟ چقدر دارو. 

خیییلی دوسش داشته باش، هدیه خواست 

نگران نباش انشاءالله به زودی باردار میشی

بعدم بچه‌ها انقدر کلافه ات میکنن دلت واسه این روزهات تنگ میشه فعلا خودتو با یه کاری سرگرم کن استرس برای اقدامیا خوب نی

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
2706