2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تذکر ، که معمولا جواب نمیده😐

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728

یکی ازواحدای آپارتمانمون همسایه ای داریم که خیلی فضوله چون طبقه بالاییمون هم میشه همیشه رفت وآمدهامون روتحت نظرداره هرروزبه بهانه های مختلف میاددرمون رومیزنه مخصوصاوقتی شوهرم میادخونه بیشترمیاد

2738
یکی ازواحدای آپارتمانمون همسایه ای داریم که خیلی فضوله چون طبقه بالاییمون هم میشه همیشه رفت وآمدهامو ...

در رو باز کن...بگو داریم استراحت میکنیم و در رو ببند...میره دیگه نمیاد

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
چشه مگه؟

ازهمسایه های دیگه شنیده شوهرمن شغلش تکنسینه هربارمیادمیگه شوهرت شغلش چیه بلده این کاروکنه. دیشب اومده میگه بگوبیادبرای ماهودنصب کنه منم گفتم بلدنیست. شوهرخودش صبح زودمیره سرکارتاآخرشب

یکی ازواحدای آپارتمانمون همسایه ای داریم که خیلی فضوله چون طبقه بالاییمون هم میشه همیشه رفت وآمدهامو ...

چندبار که در زد درو روش باز نکنید

اگر به روتون آورد گفت چرا باز نکردید بگید عزیزم گاهی آدم تو شرایطیه که نمیتونه درو باز کنه ببخشید

یا بگجو همسرم خسته بود داشت استراحت میکرد خوشش نمیاد صدای زنگ و در مزاحمش بشه واسه همین جواب نمیدیم

کم کم میفهمه خوشتون نمیاد دیگه مزاحم نمیشه

با مردم تعارف نداشته باشید چون بعضیا زود پررو میشن باید رک بود

کار درست رو لیموشیرین میکنه،دیر سین کنی یه کاری میکنه اصلا دیگه طرفشم نری  
2706