2737
2734
عنوان

واکسن آنفولانزا در بارداری

781 بازدید | 19 پست

سلام دوستان، کسی واکسن آنفولانزا زده در بارداری؟! دکترم متخصص هستن برام نوشتن و میگه حتما بزن و زنداداشم ماماست نیگه عوارض داره نزن، آیا کسی زده عوارضی داشته؟! لطفاً کمکم کنید

⁦❤️⁩او که از جان خودت دوست ترش می‌داری 👪⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نظر متخصص به لیسانس مامایی ارجح است.

درسته اما ایشون زنداداشم هستن بدمو که نمیخواد، خیلی تاکید میکرد نزن، یه ماه پیش دکترم داده بزنم، سر این حرفا ترسیدم نزدن، دیروز دکترم پرسید ، گفتم نزدم کلی دعوام کرد گفت حتما بزن

من هم مامای مرکز بهداشت و هم پزشک زنانم و هم پزشک عمومی بهم "پیشنهاد" دادن و توصیه اکید نکردن!!

من روز شنبه تو اواخر 18 هفتگی تزریق کردم و شکر خدا مشکلی هم ندارم، الان 48 ساعت گذشته

مرا هزار امید است و هر هزار تویی... سپردمش به خودت... لطفا معجزه ات رو نشونم بده... من منتظرم خدای مهربونم ...
درسته اما ایشون زنداداشم هستن بدمو که نمیخواد، خیلی تاکید میکرد نزن، یه ماه پیش دکترم داده بزنم، سر ...

عوارض نداره. حتما بزن.

مخصوصا اینکه زائرا دارن میان و انواع تایپ‌های ویروس آنفلونزا رو با خودشون میارن و پخش میشه.

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
2738
هفته چندم میزنین من سی وسه هستم برام ننوشته

از هفته ۲۰اینا فکر کنم، شاید شما اخرای بارداریتون هست بخاطر همینه،بعضی از دکترام موافق باززدنش نیستن

من هم مامای مرکز بهداشت و هم پزشک زنانم و هم پزشک عمومی بهم "پیشنهاد" دادن و توصیه اکید نکردن!! من ...

بعد زدنش علایمی چیزی نداشتید؟!

عوارض نداره. حتما بزن. مخصوصا اینکه زائرا دارن میان و انواع تایپ‌های ویروس آنفلونزا رو با خودشون می ...

بخدا ترس برم داشته از تاکید های زنداداشم میگم نکنه بزنم اینطوری بشه  خدای نکرده

عوارض نداره. حتما بزن. مخصوصا اینکه زائرا دارن میان و انواع تایپ‌های ویروس آنفلونزا رو با خودشون می ...

شما استفاده کردید در بارداری؟!

نه عزیزم، هیچ علائمی نداشته و ندارم...

خدا رو شکر ، منم شاید زدم، حالا باز قراره شوهرم پرس و جو کنه از اونم مطمئن بشم میزنم

بخدا ترس برم داشته از تاکید های زنداداشم میگم نکنه بزنم اینطوری بشه  خدای نکرده

اگه دلت نیست نزن

و اگه سیستم ایمنی بدنت قویه نیازی نیست.

ولی سعی کن محیط های شلوغ میری ماسک بزنی یا اصلا نری.

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
2706