2733
2734

و تو تنهاییام این اتفاق میفته وقتی هیچ صدایی وجود نداره فکمیکردم خدایی نکرده اسکیزو گرفتم ک دکتر رفتم گف ن اسکیزو نیس😭 تست اینام ازم گرف😭گاهی وقتام گوشام وز وز میکنه البته همیشع نیس شاید بگم خر ماه دو سه روز اینا برام این اتفاق میفته خودشم فقط شبا

تیکر بارداری نیستا تیکر رژیممه وزن هدف60کیلو قد:168وزن الانم 65

اسکیزو ها معمولا خودشون اینقدر آگاهی ندارن

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم وزوز گوش دارم تو روز متوجه نمیشم ولی شبا که صدا نیست میفهمم چند ساله دارم اولاش خیلی اذیت میشدم ...

منم دارم اذیت میشم اوایل ک فکمیکردم اسکیزو گرفتم کل روزم شده بود گریه

گوشات مشکل داره برو شستشو بده

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2738

خب میگی تو گوشت صدا میکنه لابد جرم گرفته دیگه شایدم سردی سرت بالاست نزولات سرت بالا باشه ک برا کاهش سردی سر روغن بنفشه و انفیه از طب سنتی بگیر استفاده کن

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
برو دکتر درست حسابی 

دو سه تا رفتم گفتن اسکیزو نداری اگ داشتی اگاهیی نداشتی اصلا و اینکه صداها بیرون از سرت میشن ن داخل سرت حس میکنی یکی واضح داره باهات حرف میزنه

منم دارم اذیت میشم اوایل ک فکمیکردم اسکیزو گرفتم کل روزم شده بود گریه

نه عزیزم نگران نباش من هردو گوشمه کلی دکتر گوش رفتم نوار مغزو ام ار ای و تست شنوایی گوش و اینا اخرشم گفتن از استرسه ...ولی مدام باهامه

من گوشم صدا میداد اونقده رفتم دکتر خوب نشدگقتن حجامت کن خوب میشی کردم بعد۳روز خوب شد

چجوری صدا میداد وز وز میکرد؟؟ 

2706