2733
2739
عنوان

آیا من حساسم؟

334 بازدید | 46 پست

بچه ها این روزا شوهرم خیلی سرش توگوشیه 

امشب یهو از خواب پاشدم دیدم شوهرم نیست دقت که کردم دیدم‌رفته دستشوییی البته موبایلش هم‌با خودش برده بود تقریبا یه ۲۰ دیقه ای با موبایل داخل اونجا بود وقتی اومد گوشیشو زد به شارژ وخوابید 

خیلی حساس شدم ساعت ۳ شب با گوشی چیکار میکر اخه؟🤔

نگین گوشیشو چک کن اهلش نیستیم نه من نه اون

چی بگم منم شده با خودم گوشی ببرم😩😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بقول شوهرم میگه گوشیو دستشویی نبرم حس میکنم وقتم هدررفته😂😂😂 حساس نشو. معمولا میبرن. مخصوصا وقتی ک ...

اخه ساعت سه شب ک نمیبرن دیگه 

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2706