2733
2734
عنوان

از زندگیتون تو فضای مجازی چقدر میگید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 68 پست

من اینستا و تلگرام ندارم

خیلی وقتم رو میگرفت

اگه میشد این نی نی سایت لعنتی رو هم نیام چقدر خوب میشد

فقط واتساپ دارم اون هم در حد 4 ماهی یکبار پروفایل رو عوض کنم

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا همه تسایی که پیج دارن زیاد تو اینستا هستن ادمهای تنهایی هستن باورکنید من خودم اگه سرم گرم باشه ا ...

کلا فضای مجازی برای تنهاهاس

وگرنه ادم سرش شلوغ باشه سمت این چیزا به ندرت میره

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸
2728

من گاهی که دلم می گیره میام اینجا می گم این جا هستن کسایی که دلداری ات میدن،راه منطقی میدن.ولی یک چیزی هست من بعد از عمل پی آر کی خشکی چشم گرفتم .زیاد که به صفحه تبلت نگاه می کنم سردرد می شم.کسی را ه حل داره به غیر از قطره اشک مصنوعی

چهارسال از نامزدیم و ازدواجم میگذره فقط یکبار اونم به اصرار خواهرم عکس خودمو همسرمو گذاشتم پرو فایل واتساپ، و چندروز بعدم برداشتم، آخه بنظر من پرو فایل باید عکس خود شخص باشه نه همسر و بچه، اینستا هم چندسال پیش که داشتم نه از کادو و طلا و عروسی و جهاز و هیچی عکس نذاشتم، الانم که اینستا ندارم کلا، بااینکه کلی بیرون میرم و به دیزاین منزل و غذا علاقه دارم تا حالا حتی یکبارم نشده عکس بذارم واتساپ یا اینستا، عکس پروفایلمم خیلییییی دیر به دیر عوض میکنم‌ . وای قد یه مقاله نوشتم

2738
کلا همه تسایی که پیج دارن زیاد تو اینستا هستن ادمهای تنهایی هستن باورکنید من خودم اگه سرم گرم باشه ا ...

دقیقا من بعد تولد بچم تنها شدم.یکسره تو اینستا بودم.بعد به این نتیجه رسیدم همه رو پاک کنم و راحت شدم(البته غرهای شوهرم بی تاثیر نبود😁)

من از اینایی که همش عکس وسایل آنتیک و لاکچری خونشونو میزارن یا به بهانه آشپزی و نکات خانه داری از خو ...

متاسفانه توی خیلی از موارد خانومایی هستند با دیدن این عکسا و وضعیت زندگی به ظاهر خوب دیگران ، از زندگی شون دلسرد میشن، هرچند که آدم باید رو خودش کار کنه ، از هر چیزی نکات مثبتش رو بگیره 

هر دو سه هفته یه بار میزارم از خودم با کپشن های بیربط یک خطی .بیشتر تکی از خودم میزارم 

گاهی وقتا سه چهار ماه هیچی نمیزارم

اینکه خدا سهم ِ زیبایی ِ دیگران را گرفت و به تو داد .. شاید عادلانه نبود ... ولی خیلی عاشقانه بود 💟
2706