2737
2734
عنوان

از زندگیتون تو فضای مجازی چقدر میگید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یجوری تو بیوگرافیشون جمله عاشقانه و قلب و فلان میذارن انگار ببخشید کمبود دارن وگرنه اگه عاشقشی به خو ...

میشناسم یه زوجی همیشه مشکل دارن فقط موقع نیاز جنسی باهمن حتی جفت شون بهم خیانت کردن و تا پای طلاقه زندگیشون

حالا تو اینستا یه پست هایی میذارن انگار عاشق همن.

یجوری تو بیوگرافیشون جمله عاشقانه و قلب و فلان میذارن انگار ببخشید کمبود دارن وگرنه اگه عاشقشی به خو ...

من یکی را می شناسم .واقعا کمبود داره.فقط هم برای اینکه دل خانواده شوهر را بسوزونه عکس از مسافرت هاشون،عکس قلب و عشقم و این طور چیزها میذاره در حالی که میدونم زندگی داغونی داره

2728
من یکی را می شناسم .واقعا کمبود داره.فقط هم برای اینکه دل خانواده شوهر را بسوزونه عکس از مسافرت هاشو ...

اره ماهم داریم همش دعوا های شدید در حد طلاق دارن اصلا باهم خوب نیستن میذاره ک خانواده شوهرش ببینن

2738
اره ماهم داریم همش دعوا های شدید در حد طلاق دارن اصلا باهم خوب نیستن میذاره ک خانواده شوهرش ببینن

به خدا ماباهاشون رفتیم سفر ،فقط مونده بود همو جلوی هم بزنن.شوهرم گفت من دیگه با اینها جایی نمیرم.درحالی که مرده دوستش بود

میشناسم یه زوجی همیشه مشکل دارن فقط موقع نیاز جنسی باهمن حتی جفت شون بهم خیانت کردن و تا پای طلاقه ز ...

دقیقا از کمبودشونه

یکی نیست بگه چه اصراریه حالا

منکه از بیو اینستا دوستام میفهمم الان با دوس پسرشون هستن یا نه، چون تا وقتی باهمن اسم طرفو با قلب میذارن وقتی ام تموم میکنن مینویسن سینگل😄 نمیدونم واقعا چرا اینکارارو میکنن

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸
من یکی را می شناسم .واقعا کمبود داره.فقط هم برای اینکه دل خانواده شوهر را بسوزونه عکس از مسافرت هاشو ...

دقیقا میخوان بقیه رو بسوزونن فقط 

میگن از درون خودمونو سوزوندیم از بیرون مردمو قضیه ی همینه

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸

من اینجا عکس مکس میذارم

قبلا منم اسکول بودم پست عاشقانه میذاشتم اینستا

الان نه

عکس ک میذاشتم بخاطر مردم انگار زندگی میکردم خیلی بد بود

عاشق خوراکی‌ام😋 عاشق خونه ویلایی قدیمیمون😍 بفرمایید چای قند پهلوِ دیشلمه🥰 
2706