2737
2734

شما چقدر عادت به گذاشتن عکس یا نوشتن مطلب از روابط عاطفی و زندگی شخصیتون تو فضای مجازی دارید؟ رو پروفایلتون یا توی پیجهای مجازی عکس همسر و بچه  میذارید؟( خانم و آقا همه جواب بدید)

خدایا راضیم به رضای تو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من هیچی

فقط عکس دخترمو تو واتساپ گذاشتم پروفایلم همین

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

راستش الان همه روانشناسا میگن عکس بچه ها رو نزارید 

دکتر چاووشی هم چند روز پیش استوری گذاشته بود 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

نه من اصلا نمیذارم فقط تولد همسرم و پسرمو میذارم اونم با عکسنوشته های نتی عکس شخصی اصلا عکس غذا و مسافرت و تفریح هم اصلا 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
راستش الان همه روانشناسا میگن عکس بچه ها رو نزارید  دکتر چاووشی هم چند روز پیش استوری گذاشته ب ...

بله از لحاظ امنیتی عکس بچه رو اصلا نذارید

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706