2726

از این گرونی های داغون دیشب یه پیاز و سیب زمینی و خیار و گوجه با یه ذره انگور خریده میگه 65 شده برنج کیلو خداتومن این چه وضعشه هرچی صرفه جویی میکنم به جایی نمیرسه کاپشنشو دراوردم میبینم داغون و کهنه شده خودم کفش میخوام الان داشتم کفشمو میدوختم به خدا اشک ریختم وضع ما این نبود مردمو به خاک سیاه نشوندن دیگه شوهرم چقدر کار کنه خودم با بچه کوچیک چکار کنم اعصابم خیلی داغونه خیلی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اصلا نمیرسه اصلا شوهرم کله صبح میره شب میاد کجا بره کار کنه کاش زرنگ و دله دزد بود پول زیاد درمیورد ...

وا،چرا تو اینجوری

همه میگن کم باشه اما حلال باشه تو برعکسی

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍

😔بازم خدارو شکر کنین ،من یه خونواده ای رو میشناسم بیچاره ها منتظرن ماه محرم و صفر بشه یا یکی نذری داشته باشه،پدر خونواده مریضه کلی پول داروهاشه،مادر خونواده هم مریضه ولی کار میکنه تو مزرعه و باغ ها،یه دختر فلج هم دارن ،دلم براشون میسوزه وقتی میبینمشون ،

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷
وا،چرا تو اینجوری همه میگن کم باشه اما حلال باشه تو برعکسی

به خاطر اینکه میتونست مثل همکاراش کلی بخوره این نکرد اونا الان وضعشون خوبه همه به به و چه چه براشون میکنن اما به ما میگن عرضه نداشت شوهرت

😔بازم خدارو شکر کنین ،من یه خونواده ای رو میشناسم بیچاره ها منتظرن ماه محرم و صفر بشه یا یکی نذری د ...

میشینم واسه اونایی که بدبخت تر از مان کلی گریه میکنم این چه زندگیه ما که شوهرامون کار دارن اینجوریم اونا که دیگه چه کنن

2706