2726

من میخام برم تتو یاد بگیرم دوتومن لازم دارم به شوهرم گفتم یه هفتس امروز و فردا میکنع البته میدونم هرچی پول داشت بابت خونه داد ولی موقعی که به مامانم گفتم بهم قرض بده از خجالت اب شدم مامانم گفت باشع ولی نمیدونم تو دلش چی گفته حتما کفته شوهرش عرضه نداره براش پول جور کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سختت بود صبر میکردی تا شوهرت پول دستش بیاد

عیبی نیست که

انسان باید کمک کنه دیگه اگه توانش باشه

اگه پدر مادر هم باشن که دیگه هیچ دوست دارن کمک کنن به بچه هاشون

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

😐من خيلي واسم سخته 

ي دفعه تو اداره اي بودم خيلي فوري و فوتي شد ولي به مامانم زنگ نزدم 

به بابام زنگ زدم ازش قرض گرفتم😐خواستم پس بدم قبول نكرد 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

مادرته ها! 

این حرفا چیه . پول نداشته خب شوهر بنده خدات. یا صبر میکردی کم کم جور کنه یا طلا میفروختی. الانم که از مامانت گرفتی هیچ ایرادی نداره. 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 
😐من خيلي واسم سخته  ي دفعه تو اداره اي بودم خيلي فوري و فوتي شد ولي به مامانم زنگ نزدم  ...

اوه بابام اگه ازش پول بخای به همه میگه یه ذره ابرو برام نمیمونه

2706