1464
1411

من میخام برم تتو یاد بگیرم دوتومن لازم دارم به شوهرم گفتم یه هفتس امروز و فردا میکنع البته میدونم هرچی پول داشت بابت خونه داد ولی موقعی که به مامانم گفتم بهم قرض بده از خجالت اب شدم مامانم گفت باشع ولی نمیدونم تو دلش چی گفته حتما کفته شوهرش عرضه نداره براش پول جور کنه

مامان عزیز مژده مژده  از این به بعد 

ملزومات مادر و کودک ، خوراکی وهمچنین محصولات بهداشتی و تقویت پوست و مو رو میتونید 

از فروشگاه اینترنتی اروندکالا  به بهترین قیمت تهیه بفرمایید.

مادر که غریبه نیست. بعد هم تو زندگی همه ممکنه بی پولی یا کم پولی پیش بیاد. به هدفت فکر کن

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای تمام مریض ها مخصوصا سرطانی ها یک صلوات میفرستین؟ از جمله مادرم.🙏🙏🙏
1436

سختت بود صبر میکردی تا شوهرت پول دستش بیاد

عیبی نیست که

انسان باید کمک کنه دیگه اگه توانش باشه

اگه پدر مادر هم باشن که دیگه هیچ دوست دارن کمک کنن به بچه هاشون

اَللّـهُـمَّ اِنّـا نَرغَـبُ اِلَـیـکَ فی دَولَـةٍ کریـمةٍ تُـعِزُّ بـِهَـا اِلاســلامَ و اَهـلَهُ و تُذَّلُ بِهَ النـِّفاق و اَهـلَهُ....خدایــا به سوی تو مشتـاقـیم برایه یـافتن دولت کریـمه ای که اســلام و اهلـش را بـه آن عزیـز گردانـی و نفـاق و اهلـش را به وسیـله ی آن خوار سازی🙏🙏🙏 الحمـدُلِلّهِ الَّـذی جَعَلَنـا مِنَ المُتمَسِکینَ به وِلایةِ مولانا امیر المومنین علــی بن ابـی طالب علیه السلام♥♥

😐من خيلي واسم سخته 

ي دفعه تو اداره اي بودم خيلي فوري و فوتي شد ولي به مامانم زنگ نزدم 

به بابام زنگ زدم ازش قرض گرفتم😐خواستم پس بدم قبول نكرد 

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..
1444

مادرته ها! 

این حرفا چیه . پول نداشته خب شوهر بنده خدات. یا صبر میکردی کم کم جور کنه یا طلا میفروختی. الانم که از مامانت گرفتی هیچ ایرادی نداره. 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 
😐من خيلي واسم سخته  ي دفعه تو اداره اي بودم خيلي فوري و فوتي شد ولي به مامانم زنگ نزدم  ...

اوه بابام اگه ازش پول بخای به همه میگه یه ذره ابرو برام نمیمونه

1418
وا چه ربطی داره.قرض کردی دیگه پس میدی.همه روزای بی پولی دارن

نمیدونم میگم شاید تو دلش بگه چه شوهر بی عرضه ای چون شوهرخاهرم خیلی خرجش میکرد تازه اگه مامانم اینا پول میخاستن بهشون میداد ولی یه قرون نمیگرفت ازشون خیلی معذبم

اوه بابام اگه ازش پول بخای به همه میگه یه ذره ابرو برام نمیمونه

من والا نميدونستم بابت كارمزد ي كاري يك و نيم ميليون بدم 

اصلا با حساب كتابام جور در نميومد 

يهو ك بهم گفت غافلگير شدم 

همسر من تمام پول و حساب كتابش دست منه اخه خانوادمم ميدونن

پس به شوهرم ك نميتونستم بگم پول بده چون خودم داشتم همه رو 

بخاطر همين به بابام زنگ زدم 

بابام اصلا اينجوري نيست البته

تو اون تايم ميدونستم برادرم شايد نتونه بده تو رودربايستي بمونه وگرنه بي برو برگرد ب اون زنگ ميزدم😹اخه راحت ترم ديگه

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..

یه مادر هیچوقت این فکرو نمیکنه. 

البته چیز واجبی هم نبودا من بودم وقتی این همه برام سخت بود ترجیح میدادم صبر کنم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. 
1450