1874
1823

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

من کلاً به صبحونه میل ندارم 

فقط اون نون تنوری ها رو میخوام 😋😋😋😍😍😍

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤

من الان نون سنگک کنجدی دارم پنیر و خیار و گوجه و سبزی هم دارم چای هم دم کردم ولی فقط چای تلخ خوردم کلا از صبحانه خوشم نمیاد 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

من پنیر دوست ندارم نمیشه 

کره مربا با اون نونا بخورم با گردو؟؟؟

محتاج دعاتون هستیم،داداش عزیزم بیماره،دختر ۵ ساله ش تا حالا لذت داشتن پدر سالم و سرحال رو نبرده،و حالا دکترا جوابش کردن  
من نمیخوام😶

سلام نیلای صبح بخیر خوبی ؟؟ پروفایلتو عوض کرده بوری یا من اشتباه دیدم 🤔🤔🤔

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
1794

آیا واقعا این کار درستیه؟؟؟؟؟!!!!!!

الان مسئولیت چشمای بچه بنده با کیه؟؟؟؟؟؟؟😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭من از اون نوووون توی تنووور میخواااام....همون که داغه....با پنیر گردووووو

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.
سلام نیلای صبح بخیر خوبی ؟؟ پروفایلتو عوض کرده بوری یا من اشتباه دیدم 🤔🤔🤔

سلام عزیزولم خوبی صب تو هم بخیر اره عوض کرده بودم😄

۷۷کیلو بودم ۷۳کیلو ۸۰۰ شدم ۶۵ کیلو خواهم شد ۶۳ کیلو خواهم ماند   جز تو چی میخوام __♡___\/_\/ من چیزی به غیر بودن از تو نمیخوام♾
1718