1507
1482
اون داغه مال منه😂😂😂

😢😢😢😢😢

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.
سلام عزیزولم خوبی صب تو هم بخیر اره عوض کرده بودم😄

نه عوض نکن من گمت میکنم 😥😭😭😲😲😲😲😲کلا مغزم تک بعدیه 😂😂😂😂

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
نه عوض نکن من گمت میکنم 😥😭😭😲😲😲😲😲کلا مغزم تک بعدیه 😂😂😂😂

😂😂😂😂

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نیلای در خطر ترکیدگی 🤕⚠️💣💥مکن ای صبح طلوع مکن ای صبح طلوع 😭😭😭😭😭فییییین😢🤧یک  عدد عشق تیکرم تیکر یلداس 🍉😍 هی انار انار  یار دردونه از فردای خود کسی چه میدونه💃💃اوه اوه😂جو زده شدم عاقو🙈 بعد اون تیکر کریسمسه😎🎅🎄🎆🎇✨🎄🎄🎁 و انتظار برا کادوهای بابانوئل😍 بعد ارون تیکر ۴۱ سالگرده🇮🇷 انقلابه😁 بوی گل و سوسن و یاسمن آید🍃 دیو چو بیرون رود فرشته درآید🍃😐🤐خا...بگذریم بعد ازون تیکر ۲۴ سالگرد سینگلیمیه😑 و باز ولنتاین به گوری دیگر😢💔 ای خدا منم خرس🐻 و شکلات قلبی❤😍😋 موخواااام😢😭😭😬 ای الهی هر کی که میخنده ولنتاین شکلات کات کردنشو بخورم😂 خب باز بعد از اون تیکر چهارشنبه سوزیه😝💣💥🔥🏃‍♀️🎇🔥🔥👫🔥👭 🎆تق تق فشفشه فاصلمون کم بشه 💃 هیزوم و نفت و آتیش🔥💃🔥🔥🔥دوستت دارم خداییش😬  بعد ازون میریم سراغ عمونوروز😂 و تیکر شروع عید😎🍎و نوبت میرسه به جینگولک بازی های احسان خوجله و 🐡 یا مقلب خوندنای 😁بهنام بانی😂 🍃🍃بعد ازون نوبت میرسه به 🙄تیکر سیزده به در یا بقول ننم😂سینزده به در و کوفت کردن تعطیلات عید😎 بعد ازون تیکر به وقت ماه رمضون و لحظه شماری برای دیدن اشکهای احسان خوجله😁😂 بعد ازون تیکر یدالله اس😝🍉 اولین روز تابستون در نزد ما یدالله نام دارد😁جهت حمایت از حقوق اقایون بر وزن یلدا 😂 بعد ازون تیکر تولد خدای جذتبیت یعنی منه😌😍۱۸ مرداد😜 کادوهاتونم آماده کنید کارت سوخت و بشکه بنزینم 😂جهت رفاه حال ما در سفرهای تابستانی پذیراییم 😑بعدازون هوا هوای چس ناله  و شکست عشقیه😂 یعنی تیکر پاییز🍁🍂پروفایلمو کیا در جریانن😪😁😂😜

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید