2726
عنوان

واقعا فامیلای من و شوهرم خیلی خیلی بامزه ان

| مشاهده متن کامل بحث + 1110 بازدید | 69 پست

انگار همه منتظرن دعوا کنی اخه چرا ؟؟؟از دعوای من چی گیر تو میاد 

ی چی شاید مامانت خیلی پز زندگی تورو میده خاله هات اینجور میکنن 

مادر شوهر من ی جوری واس فامیل زندگی منو تعریف کرده ک همه فک میکنن تو قصر زندگی میکنم چند تا هم غلام چپ و راست بالم میزنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم فقط اینا اینطوری ان یا همه همینطورن

چ فضای بدی

ن والا.من ۲۷ سال سن و ده سال زندگی مشترک  اولین باره میشنوم

هرکی  باین بهانه اومد خونت فقط یه چایی بده و بگو زیارتتون قبول انشالله حاجت بگیرین😐

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
2728
ن بابا،پسرش خواستگارم بود،لجه کلا

پ  همون حتما دنبال ی نقطه ضعفه تو زندگیت بگه دیدی پسر منو قبول نکردی این زندگیو انتخاب کردی اینم زندگیت 

ایشالله همیشه خوشبخت باشی بهشون توجه نکن

عمه اش اولین بار ک اومد خونمون همه جا رو بررسی کرد،حتی غذا گذاشته بودم رفت در قابلمه رو باز کرد ببین ...

درکت میکنم ، عمه شوهرم ازم میپرسه طلاهای مادرت چی شد؟ ارثیه ات رو چیکار کردی؟ شوهرت به پولات دست میزنه؟ شوهرت خوشحال شد حامله ای؟ چرا فامیلاتون کادو گرون میدن؟

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
منو خواهرشوهرم باهم تو عقد بودیم هرکفشی میخریدم فرداش عین کفشای منو میخرید 😏 الانم وسایل خونمو عوض ...

دخترخاله من با مادرشوهرش اینطور بود میگفت من هر چی بخرم هفته بعد مادرشوهرم هم میخره همیشه می گفت خداروشکر سایزامون اندازه نیست و الا لباساش رو هم با من ست می کرد😆😆😆😆😆

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
عمه اش اولین بار ک اومد خونمون همه جا رو بررسی کرد،حتی غذا گذاشته بودم رفت در قابلمه رو باز کرد ببین ...

چقدر زشت این رفتار

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
درکت میکنم ، عمه شوهرم ازم میپرسه طلاهای مادرت چی شد؟ ارثیه ات رو چیکار کردی؟ شوهرت به پولات دست میز ...

به اونا چه طلاهای مادرت 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2706