1608
1480

ما ی ماه پیش لوستر خریدیم،از این فانتزیا،اصلا گرون نیست یعنی عین بمب ترکید توی فامیل شوهرم!!!!!!یعنی آدمایی که تاحالا نیومدن خونمون هرکدوم ب ی بهانه پاشدن اومدن،همشونم ی نگاه ب لوسترا کردن و قیافه گرفتن و رفتن،ی زن عمو داره که محشره،پیغام داده به من بگن ی شام دعوتش کنم بپره بیاد اینجا،حالا همین خانوم عیدو میپیچونه و نمیادا،یعنی قشنگ هنگم هنوز،ی چیزی هم بخرم کل خاندانشون از حسادت دیوونه میشن

فامیلای خودمم از اینا دیوونه تر،خاله ام هرسری میزنگه میگه نیاز چطوره؟با شوهرش مشکل داره؟طلاهاشو هنوز داره؟

یا مثلا ی مجلسی میریم شوهرم نمیاد،خب دوست نداره بیاد،همینکه میرسیم همه میگن شوهرت کو،ناقلا قهر کردی؟!!!منم بار آخر گفتم حتما دامادای خودتون قهرن ک هیچوقت نمیان

خلاصه ک روانی کردن مارو

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

8
1601

اغلب جمعیت ایران فضولن خواهر من درک کن فضول از جمله خودم حالا عکس لوسترتو بده ببینیم چطوریه برم ببینم تو تاپیکات، تاپیک دعوا هم داری🤣🤣🤣😂😂😂😂😂

میشه برای شادی روح مادرم یک صلوات بفرستید  

منو خواهرشوهرم باهم تو عقد بودیم هرکفشی میخریدم فرداش عین کفشای منو میخرید 😏

الانم وسایل خونمو عوض کردم منتظر بیاد فضولی 

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊
1578