2726
عنوان

علائم بارداری

93 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها علائم بارداری چیه؟

من نمیدونم باردارم یا نه ولی چهار روزه پریودم عقب افتاده یه مقدار شدیدی نفخ شکم الکی دارم یعنی هیچ غذای ناسازگاری نخوردم ولی به شدت دل و رودم بهم میپیچه دو سه روزه یکمی از دردهای قبل از پریودی مثل درد زیر شکم یا کمردرد هم دارم البته شدتش کمه ولی هست مثل پریودی شدید و آزار دهنده نیست یکم باد تو پعلوهام میپیچه اذیتم میکنه اصلن حس میکنم شکمم داره منفجر میشه اما هیچ حس دیگه یا چیزی شبیه حالت تهوع اینا ندارم گاهی یکمی هم سرگیجه میگیرم دیشب بی بی چک زدم منفی بود به نظرتون باردارم؟

استرس خاصی هم که وای زودتر بچه دار شم ندارم فقط میخوام بدونم باردارم یا نه همین .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فکر نکنم مگه اینایی که گفتم علایم کیسته؟سابقشو که ندارم 

همش که نه 

اما کیست که باعث بهم خوردن پریود میشه 

سونو قبلا نرفتی؟ 

معمولا تو چکاپ قبل از بارداری سونو هم میرن 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
همش که نه  اما کیست که باعث بهم خوردن پریود میشه  سونو قبلا نرفتی؟  معمولا تو چکاپ ...

نه من کلا چکابی نرفتم همینطوری اقدام کردم الان سه ماهه اقدام کردیم و این اولین باره عقب افتاده اونم چهار روز اگه پریود شدم اینبار حتما یه چکاب میرم

نه من کلا چکابی نرفتم همینطوری اقدام کردم الان سه ماهه اقدام کردیم و این اولین باره عقب افتاده اونم ...

کاش قبلش میرفتی 

ازمایش کلی هم‌ندادی؟ 

قند چربی و تیرویید و کم خونی و .... 

خیلی مهمه 

به نظرم باردار هم بودی بازم برو 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
کاش قبلش میرفتی  ازمایش کلی هم‌ندادی؟  قند چربی و تیرویید و کم خونی و ....  خیلی م ...

چند ماه پیش یه آزمایش کلی دادم کاملا سالم بودم همه چی بود بخاطر استخدام بود حتی نوار قلب و اینا هم گرفت ولی اینکه مختص بارداری آزمایش یا سونو برم نرفتم چون همیشه پریودم منظم بود و عفونت خاصی هم نداشتم یه مقدار کمی عفونت داشتم که قبل از بارداری دکتر قرص داد خوردم و فکر میکنم برطرف شد 

اگه باردار بودم که حتما دکتر میرم هرچی خواست انجام میدم 

من تنها تغییری که قبل بارداری داشتم کمر درد بود ، همیشه روز پریود میومد سراغم ولی ماهی که باردار شدم از ده روز قبل کمر درد شدید داشتم ، همش منتظر بودم تا شب پریود شم ، آخرشم نشدم 

متاهل هستم
من تنها تغییری که قبل بارداری داشتم کمر درد بود ، همیشه روز پریود میومد سراغم ولی ماهی که باردار شدم ...

اخی چه بامزه اخرم پریود نشدی یه فنقل تو شکمت بود . حالا منم همش حس میکنم الانه پریود شم سر کارم هستم بدتره هی میرم دسشویی میبینم الکی بوده دست از پا دراز تر میام پشت میزم

2706