2737
2734
عنوان

دارم میام تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 28 پست
چند تومن خرج کرده خدا بهش بچه بده من خسته شدم الان داریم میریم تخمک از شوهرم بگیرن فریز کنن 

تاالان سیزده جهارده تومن ...اوناام دوسری پیش تخمک گرفتن ازخانم ناز اقا اززن میگیرن بعد ی عمل نیم ساعته داشت برای برداشتن تخمک امجام دادن  سری بعداومدن دکتردوباره داروداد سه میلیون و نیم بعدرفتم هرسری دپس تومن امپول میده دااینسری دیگ بیان اول سونوکنن بدانتقال

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم
من پدرم اونجا بستری بود یه مدت بنرهاش رو میدیدم تو حیاط نمیدونم والا

سری اول میکن رایگان ولی هرجاگ گفتن جاریمینارفتن الکی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم بیماذستان چقدهزینه ای وی افه.جاریمیناهرجارفتن نمیشد  ولی یکی گفت برید بیمارستان مهر اومدن ...

کلینیک ناباروری رویش میرم هزینش هشت تومنه فعلا ک داریم میریم برا برداشت تخمک از شوهرم

کلینیک ناباروری رویش میرم هزینش هشت تومنه فعلا ک داریم میریم برا برداشت تخمک از شوهرم

تخمک کشی اززنه ک ن مرد عمل پانکرمیکن بنظرم تورو بیهوش میکنن تخمک میکشن

2731

شماام امپولای دوس میلیونی تالازدید هرسری...

عزیزم تخمک رو اشتباه گفتم برداشت اسپرم از بیضه شوهرم

اره اسپرم ازمردمیکشن اماتوروهم بیهپش میکنن برای برداشت تخمک ک مهمترینشه اونایی ک اسپرماشون  یک دویااینجوراس ک همینه زنم باید بیهوش شه برای عمل تخمک کشی

2738

رویش عالیه عزیزم. خیلی ها رو دیدم اونجا نتیجه گرفتن. الهی که شما هم با دست پر برگردین.

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
راست میگی گلم ؟ وای الهی فدات بشم بهم امید دادی رویش تهرانپارس رو میگی دیگه

آره همون که خ جشنواره هستش. آره عزیزم چرا که نه بخدا هر کی رفته اونجا نتیجه گرفته.جای خوبی انتخاب کردی

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
آره همون که خ جشنواره هستش. آره عزیزم چرا که نه بخدا هر کی رفته اونجا نتیجه گرفته.جای خوبی انتخاب کر ...

وای فدات بشم عزیزم خدا خیرت بده خیلی بهم امید دادی امام حسین رو قسم میدم هر ارزویی داری بهش برسی