2726
عنوان

اگه ۳۰۰ میلیون داشتین؟!

304 بازدید | 24 پست

دوستان اگ ۳۰۰ تومن پول داشتین چ کاری باهاش راه مینداختین ی کار زود باز ده و پر درامد مرسی اگ کمک کنید  

موی بشکافی به عیب دیگران*چون ب عیب خود رسی کوری ازان... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فروشگاه لباس زنانه و لباس زیر زنانه

لوازم آرایشی یا سیسمونی و لباس بچه 

اینا درآمدش خوبه

یا مثلا می تونی یه تیکه زمین بخری ۶ ماه یه سال دیگه بفروشی

کلی سودشه 

یا یه مغازه بخری اجاره بدی  

...       

میزاشتم بانک سودشو میگرفتم

همون کاری رو که الان بی ۳۰۰انجام میدم انجام میدادم درامدمو هم داشتم  سود ۳۰۰ رو هم داشتم

منظورم اینه که وقت هم به عنوان سرمایه کنار ۳۰۰بزارین ببینین می ارزه کاری شروع کنین

ن دگ ۳۰۰ تومن سرمایت هس ک باید خرج زندگبت دربیاری با ماهی ی تومن اجاره ک زندگی نمیچرخه

من شوهرم میگه میخوام دام بخرم ولی من گفتم شاید دوستان بهتر راهنمایی کنن یه شغل بهتر ی بشه راه انداخت 🙂

ن دگ ۳۰۰ تومن سرمایت هس ک باید خرج زندگبت دربیاری با ماهی ی تومن اجاره ک زندگی نمیچرخه

من خودم مغازه زدم تو شلوغترین جا ولی متاسفانه ماههای اول درنمیاره الان بعد یه سال تازه داره میفته رو غلتک اونم خوشبینانه ماهی یه تومن دربیاره خیلی خیلی خوشبینانه...البته مواد خوراکی نیست خوراکی خیلی خوبه...

میزاشتم بانک سودشو میگرفتم همون کاری رو که الان بی ۳۰۰انجام میدم انجام میدادم درامدمو هم داشتم &nbs ...

مرسی ولی این پول ربا و حرام هس هرکی گرفته زندگیش بدتر شده

من خودم مغازه زدم تو شلوغترین جا ولی متاسفانه ماههای اول درنمیاره الان بعد یه سال تازه داره میفته رو ...

شوهر منم کارشو که شروع کرد یکسال تمام از جیب خوردیم ولی خداروشکر بعدش رو روال افتاد و خوب درمیاره .توکار کامپیوتره شوهر من

من شوهرم میگه میخوام دام بخرم ولی من گفتم شاید دوستان بهتر راهنمایی کنن یه شغل بهتر ی بشه راه انداخت ...

اینم فکر خوبی هس نظر ما رو ماشین سنگین هس ک درامد خوبی داره 

2706