1600
1541
عنوان

اگه ۳۰۰ میلیون داشتین؟!

206 بازدید | 24 پست

دوستان اگ ۳۰۰ تومن پول داشتین چ کاری باهاش راه مینداختین ی کار زود باز ده و پر درامد مرسی اگ کمک کنید  

موی بشکافی به عیب دیگران*چون ب عیب خود رسی کوری ازان... 

ده درصدشو تو بورس سرمایه گذاری میکردم

مابقیشو یه مغازه میزدم

متناسب با درخواست های شهرم؛

خداوند مرد را آفرید؛ و به زنها قول داد مرد ایده آل را میتوان در هر گوشه زمین پیدا کرد. و زمین را گرد آفرید تا گوشه نداشته باشد🤣

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

فروشگاه لباس زنانه و لباس زیر زنانه

لوازم آرایشی یا سیسمونی و لباس بچه 

اینا درآمدش خوبه

یا مثلا می تونی یه تیکه زمین بخری ۶ ماه یه سال دیگه بفروشی

کلی سودشه 

یا یه مغازه بخری اجاره بدی  

قابل توجه عزیزانی که تلگرام و اینستاگرام دارند سعی کنید براتون عادت بشه   هر کانال و پیجی که دیدید تبلیغ زن های هرزه رو گذاشتن واسش  گزارش بزنید  تا مسدود شه اگر این کارو نکنید به خودتون ظلم کردید   ان شاءالله که فرهنگ سازی بشه و همه مردم انجام بدن 

میزاشتم بانک سودشو میگرفتم

همون کاری رو که الان بی ۳۰۰انجام میدم انجام میدادم درامدمو هم داشتم  سود ۳۰۰ رو هم داشتم

منظورم اینه که وقت هم به عنوان سرمایه کنار ۳۰۰بزارین ببینین می ارزه کاری شروع کنین

8
ن دگ ۳۰۰ تومن سرمایت هس ک باید خرج زندگبت دربیاری با ماهی ی تومن اجاره ک زندگی نمیچرخه

من شوهرم میگه میخوام دام بخرم ولی من گفتم شاید دوستان بهتر راهنمایی کنن یه شغل بهتر ی بشه راه انداخت 🙂

میشه لطفا برای خونه دارشدنم یه صلوات مهمونم کنی     
ن دگ ۳۰۰ تومن سرمایت هس ک باید خرج زندگبت دربیاری با ماهی ی تومن اجاره ک زندگی نمیچرخه

من خودم مغازه زدم تو شلوغترین جا ولی متاسفانه ماههای اول درنمیاره الان بعد یه سال تازه داره میفته رو غلتک اونم خوشبینانه ماهی یه تومن دربیاره خیلی خیلی خوشبینانه...البته مواد خوراکی نیست خوراکی خیلی خوبه...

میزاشتم بانک سودشو میگرفتم همون کاری رو که الان بی ۳۰۰انجام میدم انجام میدادم درامدمو هم داشتم &nbs ...

مرسی ولی این پول ربا و حرام هس هرکی گرفته زندگیش بدتر شده

من خودم مغازه زدم تو شلوغترین جا ولی متاسفانه ماههای اول درنمیاره الان بعد یه سال تازه داره میفته رو ...

شوهر منم کارشو که شروع کرد یکسال تمام از جیب خوردیم ولی خداروشکر بعدش رو روال افتاد و خوب درمیاره .توکار کامپیوتره شوهر من

من شوهرم میگه میخوام دام بخرم ولی من گفتم شاید دوستان بهتر راهنمایی کنن یه شغل بهتر ی بشه راه انداخت ...

اینم فکر خوبی هس نظر ما رو ماشین سنگین هس ک درامد خوبی داره 

1563
شوهر منم کارشو که شروع کرد یکسال تمام از جیب خوردیم ولی خداروشکر بعدش رو روال افتاد و خوب درمیاره .ت ...

خدا رو شکر که خوب شده اوضاع...من خرازی منتها فقط عصرا چون صبح سرکارم نیست خرده فروشی هم هست مشتری داره ولی سود خفن نداره اما از لباس فروشیهای اطرافمون خیلی بهتره اونا دیگه داغونن حداقل سمت ما که اینطوره

مرسی ولی این پول ربا و حرام هس هرکی گرفته زندگیش بدتر شده

😂😂😂

این که تو نی نی سایت پیام میزاری تهشو ببین کی سود میبره خرج  چی و کجا میشه

مغازه میزنی پشت ویترین جنس می زاری انرژی منفی چه حسرتهایی رو که به خونت نمی بری

زمین می خری به امید گرون شدن 

.....

بازم بگم 

جانمازتو بد جایی داری اب میکشی  قربون قد و بالات

😂😂انگار داری جک میگی

😂😂😂 این که تو نی نی سایت پیام میزاری تهشو ببین کی سود میبره خرج  چی و کجا میشه مغازه ...

عزیزم نظر ادم کوته فکری مثل تو اصلا برام مهم نیس مهم اعتقادمه ک اصلا ب تو مربوط نیس حالا برو کنار بادبیاد افرین

عزیزم نظر ادم کوته فکری مثل تو اصلا برام مهم نیس مهم اعتقادمه ک اصلا ب تو مربوط نیس حالا برو کنار با ...

بازم جک گفتی 

اگه مهم نبود جواب نمیدادی😂😂😂

حالا بگذر به کارت و حلال حرامت برس 

1547