2726
عنوان

راهنمایی میخام

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 72 پست
چه حوصله ای داری واسه یه کادو دو زاری  همچین پرت میکردی جلوش بره  مرتبطه عقده ای معلومه ...

میخاستم اینکارو بکنم نتونستم شرایطش نداشتم برم بیارم بهش بدم بعد یهو همه چیز اینجوری پیش رف

حتی میخاست اون پسره که اومد واسه کمک هم متقاعد کنه که من و بندازه توماشین 

خواهر من این نمیتونه کاری کنه فکر بکن این آدم میتونه بیاد به پدر یا خانوادت بگه من کادو دادم ؟اول ذهن خودش و سرویس میکنن این ازین خ ... نداره که بیاد اگه زن نبود تهدیدت نمی کرد 

خطرناک فقط اگر تنها باهاش باشی 

به هیچ عنوان سر جریان کادو نرو ازتون خواهش میکنم 

درضمن شمارتو خاموش کن هیچ ترس راه نده هیچ غلط ی نمیتونه بکنه   تا زمانی که بین خانوادت هستی 

آقا هستم🕵️‍♂️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتی میخاست اون پسره که اومد واسه کمک هم متقاعد کنه که من و بندازه توماشین 

چند سالشه؟

دوستی داری که شماره ی پسر و بده به برادری یا به دوست پسری که بتونه با حرف تهدیدش کنه؟

آقا هستم🕵️‍♂️
2728
خدا رحمتشون کنه.کادو رو یجوری بده بش .ببر بزار کافه ای جایی بگو بره بگیره.دختر داییم یه دوست داشت نص ...

یعنی ببرم یجا تحویل بدم 

یعنی ممکن ه دوباره من واذیت کنه

یعنی پس ندم  نرم ببینمش ؟

باورم نمیشه می پرسی.

به هیچ عنوان نرو.

تمام .

نترس با خانواده هستی نمیتونه نزدیکت بشه.شمارتو اف کن. راه دسترسی بهت نداشته باشه.چند وقت فقط با مادر برو بیرون فعلا با دوستان نرو تنهایی .

اوکی؟

آقا هستم🕵️‍♂️
خواهر من این نمیتونه کاری کنه فکر بکن این آدم میتونه بیاد به پدر یا خانوادت بگه من کادو دادم ؟اول ذه ...

شمارم خاموش میکنم 

یعنی نبرم ی جا بیاد ببره 

اخه من وخیلی اذیت کرد تو خیابون 

یعنی بازم دست از سر من بر نمیداره ؟

شمارم خاموش میکنم  یعنی نبرم ی جا بیاد ببره  اخه من وخیلی اذیت کرد تو خیابون  یعنی ...

در ضمن عروسکم از دل خودش نخریده بود که ی شرطی من بردم مجبور شد بگیره 

اینقد خودشو خوب نشون میداد  که دوستمم که یبار اون ودیده باور نمکنه اینکارو کرده زبون باز بود

اینو همیشه یادت باشه

مردی که مردونگیش کامله صدا ازش درنمیاد و ساکته مگر در مواقع لزوم حرفی یا شوخی کوتاهی (بی حوصله عموما)

زبون باز جماعت کم پیش میاد قصدش خیر باشه(تاکید میکنم کممم پیش میاد)

اخه نره پیشش که تو جای شلوغ باشه چون کادو رو نده دست از سرش برنمیداره تهدید میکنه

به هیچ عنوان خانما شما چرا می ترسید مگه دختره و نکشیده تو ماشین ببره توی جای شلوغ می کشه دختر که آبروش نده سوار میشه ....این کارای پسرانه خواهشا قبول کنید حرفمو یه چیز میدونم که میگم 

آقا هستم🕵️‍♂️
به هیچ عنوان خانما شما چرا می ترسید مگه دختره و نکشیده تو ماشین ببره توی جای شلوغ می کشه دختر که آبر ...

من میکشید بندازه تو ماشین میخاست بره خارج از شهر 

به من میگفت تو فک کردی خوشگل تر از تو دختر نیس من گفتم من فکری نکردم 

2706