2703
2553
عنوان

راهنمایی میخام

384 بازدید | 72 پست

سلام من 19 سالمه و تقریبا نزدیک یک ماه ونیم پیش با ی پسر اشنا شدم البته پسری که یبار قبلا بیرون خواسته بود با من دوس بشه من هم بدم نیومد شمارش و گرفتم ولی دیدم بعده چند روز اون پسری نیس که میخام بلکش کردم گذشت بعد دوماه دوباره ی جا توکافه دیدمش 

شرو کرد به حرف زدن واصرار که با من دوس شو درمورد من دفعه اول اشتبا کردی خیلی زود تصمیم گرفتی من قبول کردم چون ظاهره خوبی داشت وضع مالی ش هم خوب بود و فک کردم ی فرصت دیگه بهش بدم وشاید من راجبش واقعا اشتبا میکردم یک ماه باهم دوس بودیم ومن همون روز اول بهش گفتم من اهل خونه اومدن واین برنامه هانیستم اگه میخای دختر زیاده بعد به من گفت نه من تورو واسه ازدواج میخام واسه خودم میدونم تو دختره خوبی هستی 

یک ماه باهم بودیم میرفتیم کافه وبیرون تا اینکه بعدع ی هفته تو همون ی ماه ب من کفت تو چرا من ونمیبوسی تو من ودوس نداری خودشم من اجازه نمیدادم من وبوس کنه ولی اون اینکارو میکرد 

یروز بزور میخاست ازت لب بگیره که من نزاشتم البته برام ی کادو گرفته بود بعد میخاس اینکارو بکنه من ازش نه درخواست ی داشتم نه بهش میگفتم فلان چیزو بگیر برام ب جز همون کادویی که اونشب بهم داد وهمون شب بهونه اینکه خونه کار داره اصرار میکرد منم باهاش برم من نرفتم 

دوروز بعدش ب منزنگ زد بریم بیرون رفتم یهو تا نشستم گفت نزدیک خونتونیم که برو کادو روبیار من عکس بکیرم بهش گفتم نمتونم برگردم خونه الان شرایطشو ندارم ولی بی خیال نمیشد بهش گفتم اوکی رفتم خونه عکس میگیرم میفرستم بعد دیدم پافشاری میکنه گگفت نه میخام به یکی از دوستام نشون بدم من هم نمتونستم برم بیارم شرایطشو نداشتم

حرکت کرد تو ماشین به من کفت حس میکنم تو همش دروغ میگی و داشت به من تهمت میزد بهش کفتم وایسا میخام پیاده بشم چون ترسیده بودم بهم گفت برو کادو رو بیار بعد رابطمون تمومه 

بعد با ههاش حرف زدم اونشب آضشتی کردیم

دوروز بعدش به من گفت همو ببینیم منم تو این دوروز دیدم رفتارش با من خوبه حس کردم پس مشکلی پیش نیومده رفتم بیرون تو ماشینش یهو سرعت ماشین وبرد بالا 

و ی جا تاریک وایساد بزور به کیفم حمله کرد و گجوشیم مقاومت کردم پرتشون کرد توصندوق عقب در حال رانندگی یهو درخونمون وایسادگفت برو کادو روبیار خاستک برم گفتم کیفم وبده کلید خونه توشه با گوشیم پیاده شدم کیفمو بردارم تو خیابون روبرو شهرک خونمون ک ی جا خلوته شرو کرد به من حمله کردن کیفمو محکم میکشید دستامو تو خیابون میکشید کیفمو انداخت توماشین به من حمله ور شده بود میخاست من وبندازه تو صندوق عقب 

بزور کیفمو کشیدمو نمیزاشتم من وبندازه تو ماشین یهو ی نفررسید من واز دستش تا حدودی نجات داد منم کیفمو برداشتم و رفتم 

پلاک ماشین مو داره و اینکه من پام درد میکرد و زخم شده ودستم 

به من میگفت من تو رو مبرم پیش پلیس وقتی تو ماشنش بودم بهش کفتم من کاری نکردم

به من تو ماشین قبل اتفاق میگفت میخام باهات کات کنم بهش کفتم چرا کفت چون ی بوس نمیکنی توقع داری کادو بگیری بوس کنی که من اصلا اینجورینبودم بهم توهین میکرد 

الان 

میترسم ازش

من تا حالا دوس پسر نداشتم واین اولین تجربم بود 

خیلی استرس دارم 

حتی میترسم از خونه برم بیرون که اومد بخاطر اون کادو بی ارزش وبهونه کنه واز طرفی حتی دوس ندارم ببینمش به من میگفت تو داری ادا تنگا رو در میاری من میدونم باتو چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آبجی گوش کن این خواسته بترسونه شمارشو بفرست واسم پدر و مادرش و واست در بیارم نمیخواد پیام زیادی هم بدی فقط شمارش اصن نمیخواد هم چیزی بگی

یا اینکه به هیچ عنوان تا چند مدت از خونه نزن بیرون 

آقا نمیتونه بیاد دم خونتون و گرنه خانوادت ...میدن 

فقط دیده ترسیدی خواسته اذیت کنه این بی...ف

آقا هستم🕵️‍♂️
2720

ساده اون کازو رو داده که لیسی بزنه بعد‌دیه‌پا ندادی کادو رو ازت میخواسته بگیره وقصدش هم دوستی باهات فقط بردن تو خونه بوده الان هم کادو رو بنداز جلوش تا دیگه دست از سرت برداره ،

به هیچ عنوان نرو کادو پس بده به هیچ عنوان برادرانه میگم بهت این رفتن و اگر بری برگشتی نداری طرف خطرناکه اگه تنها باشی باهاش اما اگر خونه باشی هیچ گ... نمیتونه بخوره نمیتونه بیاد درب منزلتون

آقا هستم🕵️‍♂️
2714
آبجی گوش کن این خواسته بترسونه شمارشو بفرست واسم پدر و مادرش و واست در بیارم نمیخواد پیام زیادی هم ب ...

حتی میخاست اون پسره که اومد واسه کمک هم متقاعد کنه که من و بندازه توماشین 

کادو رو هم ببر بنداز جلوش ولی سوار ماشینش نشو خطرناکه

این نباید بره آبجی طرف خطرناکه کادو نده بمونه تو خونه نمیتونه بیاد ت... نداره بیاد دم درشون 

آقا هستم🕵️‍♂️
ساده اون کازو رو داده که لیسی بزنه بعد‌دیه‌پا ندادی کادو رو ازت میخواسته بگیره وقصدش هم دوستی باهات ...

الان چجوری ببرم بهش بدم 

البته 

کیفم پاره شد خودمم داغون شدم دوس ندارم ببینمش میترسم ازش

دیگه میترسم برم ببینمشش مادرم و پدرم تواین دنیا نیستن 

خدا رحمتشون کنه.کادو رو یجوری بده بش .ببر بزار کافه ای جایی بگو بره بگیره.دختر داییم یه دوست داشت نصفه شب اونده بود زنگ خونشونو زده بود به مامانش گفته بود به دختر فلان فلانت بگو کادوهای منو بیاره

2706