2726
عنوان

گلزاری ک میگین خوشکل

| مشاهده متن کامل بحث + 3542 بازدید | 232 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نوجوون که بودم یه البوم از عکسهاشو  داشتم و دارم و اوردم خونه خودم😂😂😂😂😂به همسرم گفتم

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
حالا سرصبحی گلزار از کجا اومد

والا بخدا

بعد تاپیک های ما 2 تا بازدید داره

اول صبحی درباره گلزار اخه////

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
خیلی خیلی عذر میخواهم ولی وقتی راه می‌ره انگار پی پی کرده تو شلوارش و درست نمیتونه راه بره. توجه کرد ...

وای نه تا حالا دقت نکرده بودم

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
2706