1464
1482
عنوان

گلزاری ک میگین خوشکل

2956 بازدید | 232 پست

سعلام 

یه سوالی گللزار خوشکله..

خدای چیش خوشکله کجاش جذابه

من موندم این دخترا چطور عاشقش شدن اینقدر پسر خوشکل توی ایران..عهد رفتین چسبیدین به گلزاری ک خدایی خوشکل ک نیس زشت هم هست./.

میخوام بدونم خوشکلی کجاشع. اخع برید عکساشو ببینید از خندع قش میکنید

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

من ک رو کسی کراش ندارم ولی خب سلیقه هرکس متفاوته شاید ب چشم خیلیا زیبا میان ... احترام بذاریم .

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊❤
1436

من به نظرم شهاب حسینی لاقل یه بر و رویی داره

ولی گلزار/////....

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:

زشتم نیست خدایی 

ولی بیشتر جذابه، پولداره، سلبریتیه، خواننده است

همه رو با هم داره دیگه

چرا که نه 

راست می گویند زن، مردی را می خواهد که شبیه کوه پشتش باشد و هر بار می گوید " دوستت دارم" انعکاسش را صد برابر از آغوش مردانه او بشنود...
1432
حسود پلاستیکی😑

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
1396
1514