1464
1482
عنوان

گلزاری ک میگین خوشکل

| مشاهده متن کامل بحث + 2956 بازدید | 232 پست

اصلا بلد نیست فیلم بازی کنه همه جا یه جوره من موندم چرا الکی سوپر استار شد 

میدونین که باجناق مثل درخت دَم توالت میمونه نه سایش بدرد میخوره نه میوش 😒 دقیقا مثل جاری   میگن یبار دوتا باجناق به اسم رحمت و نعمت    داشتن تو بیابون راه میرفتن یه خر داشتن "" رحمته میگه اگه یه خر دیگه هم داشتیم نعمتی بودا اونم میگه حالا همینی ام که داریم رحمته    
والا بوخودا  قيافش زشت نيس ولي ديگه جذابترين مرد ايرانم نيس از نظر بازي هم كه خداييش تا حالا ...

كاش ديگه نميخواست بخونه😖😣

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

والا بخدا بعد تاپیک های ما 2 تا بازدید داره اول صبحی درباره گلزار اخه////

👌👌😂😂😂من اومدم تاپیکت و

من دختر با ادبی هستم. اما سر ملیتم با هیچکس شوخی ندارم.پس احترام کورد و نگه دار ❤️
1436

اه مضخرفه واقعا 

میدونین که باجناق مثل درخت دَم توالت میمونه نه سایش بدرد میخوره نه میوش 😒 دقیقا مثل جاری   میگن یبار دوتا باجناق به اسم رحمت و نعمت    داشتن تو بیابون راه میرفتن یه خر داشتن "" رحمته میگه اگه یه خر دیگه هم داشتیم نعمتی بودا اونم میگه حالا همینی ام که داریم رحمته    
1334
من😂

صدالبته ک شما..من اخه موندم باچه معیاری گلزار زشته؟؟؟؟اتفاقاالان ک سنش رفته بالا خیلی جاافتاده و باحال شده...خیییلیییی ها

علی و عسل زیبای مامان❤دخترِ دی هستم..کاربریم رفتتتت😏🙄

خخخخخ همون

از بس دخترا ريختن دورو ورش جو گرفتتش فكر ميكنه ديگه تو همه چيز هنر داره

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"

الانکه نه ولی جون بود خدایی خوشگل بود الان معمولی شده 

من از امیرحسین ارمان بیشترخوشم میاد

😒 ایشششش😒      کاربرجدیدنیستم😏تعدادپست قبلی8935😢تعدادتاپیک۳۶۷😢به هرچی میپرستی قسم خودم  شبیه پروفایلم نیستم😐ا😂ایشالله تاپایان تیکرم باردارمیشم☺براباردارشدنم صلوات میفرستی دوستم😊😙برااومدنت خیلی تلاش کردمو میکنم هیچوقت ناامیدنمیشم هرکاری از دستم بربیاد براومدنت انجام میدم  که حداقل شرمنده پدرت نشم که هیچ مشگلی نداره و عاشقته و برااومدنت لحظه شماری میکنه   اما بخاطره من صبرمیکنه و چیزی نمیگه زودبیا تو دله مامان فندوقم 😔ابجیابرام دعاکنید شایدخداشمارودوست داشته باشه دعاتون قبول بشه الان دوسالونیمه  قرص دارو امپول هزارتاگوفتوزهرمار لتروزولو کلموفینو متفورمینو هاش سی جی و سونو عکس رنگی وهرروز دمه مطب دکتر  که هرماه کیست بالای ۵ سانت درمیاوردم دردشوتحمل میکردم و رفع میکردم بازم ازماه بعدشروع میکردم😔هرروز یکساعت پیاده روی  و چندکیلوکم کردن برخلاف میلم که مجردی میخاستم چاق بشم الان پوستواستخونم وگرم کردن رحم  الانم سه ماهه رفتم طب سنتی بادکش گرم تخمدان و عسلوسیاهدانه و حلوای میتی و رازیانه و یه عالمه چیزدیگ  دست به دامنه خداشدم یه عالمه نذرو نیازو سفره حضرت علی اصغرو  روزی چندصدتاصلواتو نمازو غسل حاجت و چندتا چله ..زیارت عاشورا و حدیث کساودعای توسلو و....خسته شدم دیگ انقدامیدوارم که حتی عادت هم که میشم میگفتم حتما خونه لانه گزینیه 😔خداهیچکسو ناامید نکنه 🙏نمیدونم تاکی باید انقد بدوام 😞  اگرم شماپیشنهادی دارین بهم بگین دوستان  من دست از تلاش نمیکشم ممنونم ابجیای گل😔
1474

خوشگل و خوش تيپ و جذاب ميخواي علي صادقي😂😂😂

نمكوييه 🤪

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........

خیلی هم جذابه و از اون مهم تر باشخصیت 

فرض کن حضرت مهدی.عج به تو ظاهر گردد/ظاهرت هست چنانی که خجالت نکشی؟/باطنت هست پسندیده ی صاحب نظری؟/خانه ات لایق او هست که مهمان گردد؟/لقمه ات درخور او هست که نزدش ببری؟/پول بی شبهه و سالم زهمه داراییت .../داری آنقدر که یک هدیه برایش بخری؟/حاضری گوشی همراه تو را چک بکند؟/باچنین شرط که در حافظه دستی نبری !/واقفی بر عمل خویش تو بیش از دگران.../می توان گفت تو را شیعه ی اثنا عشری؟؟؟     و من در میان این همه مسیحی افتخار میکنم به شیعه بودنم😍😍😍

اه اه منم بدم میاد ازش

مردانه نیس

جذبه نداره

لوس

خوش قیافه هم نیس فکر کنم سلیقه من نیس

هیز هم هست

ﺗﻮﻯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ!ﺍﯾﻨﻮ ﺗﻮ ﻧﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻢ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ.ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺨﺖ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍﻡ،ﺍﺻﻼً ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺍﻭﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺑﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ…ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯼ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﺩﯾﮕﻪ ﺗﮑﺮﺍﺭﻧﻤﯿﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺑﻬﺘﺮﺵ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺷﺪ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﯾﻪ ﺁﺩﻣﯽ ﺍﻭﻣﺪ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ، ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ،ﺍﻣﺎ ﺑﺎ ﺭﻓﺘﻨﺶ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ، ﺍﻭﻧﻢ ﻧﻪ ﯾﮑﯽ، ﻧﻪ ﺩﻭ ﺗﺎ! ﺑﻠﮑﻪ ﺑﻪ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺳﺮﻡ، ﺁﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ!!!ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻡ، ﮐﻪ ﺣﺘﯽ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﺧﻢﮐﺮﺩﻥ ﻫﻢﻧﺪﺍﺷﺖ..!!ﻭ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﺧﻨﺪﯾﺪﻡ، ﮐﻪ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺧﻨﺪﻩ ﺩﺍﺭ ﻧﺒﻮﺩ، ﮐﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﺁﻭﺭﻫﻢ ﺑﻮﺩ…!ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺷﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺭ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺭﻭ ﺳﭙﺮﯼ…ﺑﺎﻻ ﻭ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺯﯾﺎﺩ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﯾﻦ ﺯﻧﺪﮔﯽ،ﺍﻣﺎ…ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺍﯾﻦ ﺭﻭ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﮐﻪ:ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺩﻧﯿﺎ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ…ﭘﺲ ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺎﺩﯼ، ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯾﺖ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮ؛ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﻏﻤﮕﯿﻨﯽ، ﺑﺪﻭﻥ ﺭﻭﺯﺍﯼ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺧﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺭﺍﻩ ﺩﺍﺭﯼ…ﭘﺲ ﻓﻘﻂ ﺷﺎﺩ ﺑﺎﺵﻭ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭ…
1508