1507
1521
عنوان

گلزاری ک میگین خوشکل

| مشاهده متن کامل بحث + 2956 بازدید | 232 پست

من نوجوون که بودم یه البوم از عکسهاشو  داشتم و دارم و اوردم خونه خودم😂😂😂😂😂به همسرم گفتم

دوستان عزیزخواهش میکنم برای خونه دار شدنم یه صلوات مهمانم کنید،ان شاالله به همه خواسته های قلبیتون برسید.التماس دعا دارم.😇ساراسیفم😀

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

اره واقعا منم ازهمون اول خوشم نمیومدازقیافش

پوریا پورسرخ هم حوشگله هم خو هیکله هم پولداره هم جذاب

�از نشانه های عطسه ی دلچسب اینه که                      ندای....😐زهر مااااااااار کره خرررررررررررر😐....از اقصی نقاط خونه به گوش برسه...!!!😂😂😂
1473
حالا سرصبحی گلزار از کجا اومد

والا بخدا

بعد تاپیک های ما 2 تا بازدید داره

اول صبحی درباره گلزار اخه////

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
خیلی خیلی عذر میخواهم ولی وقتی راه می‌ره انگار پی پی کرده تو شلوارش و درست نمیتونه راه بره. توجه کرد ...

وای نه تا حالا دقت نکرده بودم

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
1485

والا بوخودا 

قيافش زشت نيس ولي ديگه جذابترين مرد ايرانم نيس

از نظر بازي هم كه خداييش تا حالا تو يه فيلم بدرد بخور كه سرش ب تنش بي ارزه بازي نكرده

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
من عاشق شهاب حسینی ام😍خیلی نازه

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:

😕از اونایی که میگن بپرس😂خداییش بدم میاد ازش نمیدونم چرا ‌

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
1476

من شهاب حسینی دوست 😁 ساعد سهیلیم دوست

میدونین که باجناق مثل درخت دَم توالت میمونه نه سایش بدرد میخوره نه میوش 😒 دقیقا مثل جاری   میگن یبار دوتا باجناق به اسم رحمت و نعمت    داشتن تو بیابون راه میرفتن یه خر داشتن "" رحمته میگه اگه یه خر دیگه هم داشتیم نعمتی بودا اونم میگه حالا همینی ام که داریم رحمته    

باشه تو خوشگلی، تو خوبی تو ماهی. گلزار چیه بابا زشتوی سیا سوخته ی بی پوله بی هنر. اه اه این کی بود دیگه😂

خدایا دلم معجزه میخواد  یه صلوات مهمونم کنین لطفا  متولد ۸۲ نیستم😐
1508