1464
1411
عنوان

کیا اول صبحی باشوهرشون دعواکردن؟

771 بازدید | 96 پست

😑من الارمه گوشیموزدم ک ساعت ۸برم دانشگاه اقا قطعش کرده ک نرم منم بیدارشدم دیدم ساعت ی ربع ب نهه واینجابودک دعواشروع شد

سبو بشکست،می بشکست،جام باده بشکست .... خدایا دراین سرای چ بشکن بشکنیست امشب....

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
 حتما خواسته ک کنارش باشی نری دانشگاه 

ن خب دیشبم سرهمین موضوع بحث بود کلانمیزاره بیرون برم میگه زن باید توخونه باشه حتی باشگاهم میرم میگه همرو کنسل کن جدیدا اینجورشده

8

من 

هم الارمو خاموش كرده هم رفته سر كيفم كارت برداشته تخليه كرده طبق معمول 

توانايي قتلش رو دارم😐😂

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..

مرتیکه وحشی میگم به لکه بینی افتادم واسه بچه خطرناکه میگه با مامانم برو یاصبر کن بعد از ظهر بریم

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینجا تبادل نظره دوست عزیز تبااادل نظر اگه نظر من خوبه یابد مال منه باسلیقت جور نیست ریپلای نکن 
1418
  من  هم الارمو خاموش كرده هم رفته سر كيفم كارت برداشته تخليه كرده طبق معمول  ...

😂😂😂

خب میخاسته بخوابی!  همچین شوهری رو ک باهاش دعوا نمیکنن!  بیچاره ی مهربون😞

شوهر منم همينكارو كرده 

والا من ك نميتونم هضم كنم ميخواستم بخوابي يعني چي

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..

ما از دیروز قهریم بخاطر نی نی کوچولو بدونه همسرم 😩

عاشق دوقلو داشتم با همه سختی هاش😊😊😊 اگه دوست داشتین برام یه صلوات بفرستین تا به حاجتم برسم  بچه ها اینقدر نگین نامزد هستی بعد دو قلو میخوای😒من یک سال بعد عروسی منظورم هست قطره قطره صلوات جمع شود وانگهی حاجت برآورده شود😁😁
مرتیکه وحشی میگم به لکه بینی افتادم واسه بچه خطرناکه میگه با مامانم برو یاصبر کن بعد از ظهر بریم

خودتو ناراحت نکن واسه بچه بده

اول سلامت بچت واست مهم باشه این دفعه رو با مادرش برو اگه آنقدر سختگیره بعد واسه دفعه های بعد صحبت کن باهاش که نباید معطل کنم و سریع باید برم

دستمو ول نکن🤲🏻

با مامانش برو   دعوا که نداره  

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
1469